Zbliża się finał Polbit Esport League. To będzie prawdziwe święto fanów e-sportu! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Zbliża się finał Polbit Esport League. To będzie prawdziwe święto fanów e-sportu! [AUDIO] Polbit Esport League; mat. organizatora
Ilustracja do artykułu Zbliża się finał Polbit Esport League. To będzie prawdziwe święto fanów e-sportu! [AUDIO]

Pierwszy sezon rozgrywek Polbit Esport League zbliża się do finału. Zawodnicy powalczą o główną nagrodę już 24-25 czerwca. Pula nagród to 2000 euro!  

Finał Polbit Esport League będzie zwieńczeniem rozgrywek, które przez ostatnie 2 miesiące rozgrywały się w Szczecinie. W finale zmierzy się ze sobą 8 drużyn złożonych z najlepszych e-sportowców. Cztery ekipy to finaliści rozgrywek, natomiast pozostałe to zaproszone składy między innymi ze Szwecji czy Norwegii.

Finały pierwszego sezonu Polbit Esport League odbędą się w dniach 24-25 czerwca w hali Azoty Arena. Pula nagród to az 2000 euro! W zmaganiach wezmą udział: StressLess Foxes, E-Blue Angels, FeelMystery, Jankar e-Sport, Team Replay, E2 Esports, PACT Black oraz Gripen Esports.

O szczegółach mówi Filip Mozol z Polbit Esport League:

Przeczytaj również: Jeszcze więcej gastronomii na bulwarach w Szczecinie! Tym razem po drugiej stronie Odry

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 3 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 14 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 26 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

6 godz. 52 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy