Zbliża się finał Polbit Esport League. To będzie prawdziwe święto fanów e-sportu! [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Zbliża się finał Polbit Esport League. To będzie prawdziwe święto fanów e-sportu! [AUDIO] Polbit Esport League; mat. organizatora
Ilustracja do artykułu Zbliża się finał Polbit Esport League. To będzie prawdziwe święto fanów e-sportu! [AUDIO]

Pierwszy sezon rozgrywek Polbit Esport League zbliża się do finału. Zawodnicy powalczą o główną nagrodę już 24-25 czerwca. Pula nagród to 2000 euro!  

Finał Polbit Esport League będzie zwieńczeniem rozgrywek, które przez ostatnie 2 miesiące rozgrywały się w Szczecinie. W finale zmierzy się ze sobą 8 drużyn złożonych z najlepszych e-sportowców. Cztery ekipy to finaliści rozgrywek, natomiast pozostałe to zaproszone składy między innymi ze Szwecji czy Norwegii.

Finały pierwszego sezonu Polbit Esport League odbędą się w dniach 24-25 czerwca w hali Azoty Arena. Pula nagród to az 2000 euro! W zmaganiach wezmą udział: StressLess Foxes, E-Blue Angels, FeelMystery, Jankar e-Sport, Team Replay, E2 Esports, PACT Black oraz Gripen Esports.

O szczegółach mówi Filip Mozol z Polbit Esport League:

Przeczytaj również: Jeszcze więcej gastronomii na bulwarach w Szczecinie! Tym razem po drugiej stronie Odry

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

"SORRENTO" Powraca Na Gastronomiczną I Artystyczną Mapę Szczecina!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy