Z Floating Areny wypłyną 3 miliony

Zdjęcie z artykułu: Z Floating Areny wypłyną 3 miliony Floating Arena; Grzegorz Kluczyński
Ilustracja do artykułu Z Floating Areny wypłyną 3 miliony

Wypłyną... i to dosłownie! Na szczęście tym razem nie chodzi o pieniądze, lecz o litry wody. Taką pojemność ma duży basen na pływalni Floating Arena, który od wtorku zostanie opróżniony i poddany corocznej konserwacji.  

Od wtorku z powodu corocznej przerwy technologicznej 50-metrowy basen w Szczecińskim Domu Sportu będzie zamknięty. W planach jest m.in.: mycie niecki, uzupełnienie fug i wymiana uszkodzonych płytek ceramicznych.

Początek prac zaplanowano w nocy z poniedziałku na wtorek. Wtedy rozpocznie się trwający cztery doby proces spuszczania wody. Gdy niecka będzie pusta zostaną przeprowadzone stosowne prace konserwatorskie. Po ich zakończeniu basen będzie napełniany wodą. Operacja napełniania również potrwa cztery doby.

Przerwa technologiczna potrwa do 31 sierpnia 2017 r. i dotyczy tylko dużego basenu, mniejszy, 25-metrowy będzie otwarty dla miłośników pływania.

Przeczytaj również: Szczecin stał się światową stolicą żeglarstwa! Finał The Tall Ships Races trwa w najlepsze! [ZDJĘCIA, WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 10 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 21 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 33 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

6 godz. 59 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy