Szczecin Dąbie: W czerwcu plażowe mistrzostwa w piłce ręcznej dla młodzieży [PATRONAT]

Zdjęcie z artykułu: Szczecin Dąbie: W czerwcu plażowe mistrzostwa w piłce ręcznej dla młodzieży [PATRONAT] Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej na Plaży; fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu Szczecin Dąbie: W czerwcu plażowe mistrzostwa w piłce ręcznej dla młodzieży [PATRONAT]

Plaża Miejska w Dąbiu będzie areną, na której w dniach 9-11 czerwca rywalizować będą zawodnicy grający w piłkę ręczną, w ramach X Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej na Plaży.

Jak podkreślają organizatorzy imprezy, wcześniejsze edycje zawodów spotkały się z dużym zainteresowaniem zespołów piłki ręcznej, które na co dzień uprawiają halową odmianę tej dyscypliny.

Zaplanowany na 9-11 czerwca turniej organizowany jest przez Zespół Szkół Nr 2 oraz działający przy szkole Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Dąbie”. Zawody będą się rozgrywać na plaży Kąpieliska Miejskiego„Dąbie”. Ich uczestnikami będą zespoły dziewcząt i chłopców z całej Polski.

W programie imprezy, oprócz gier turniejowych, pojawi się sporo atrakcji przeznaczonych dla uczestników i odwiedzających turniej mieszkańców Szczecina, m.in. pokazy grup tanecznych, place zabaw dla dzieci, rejs stateczkiem po jeziorze Dąbie, możliwość zjedzenia potraw z grilla, mecze pokazowe, a także spotkania z gwiazdami szczecińskiego sportu.

Radio ESKA jest jednym z patronów wydarzenia.

  • X Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej na Plaży.
  • Data: 9-11 czerwca 2017 r., start o godz. 10.00.
  • Miejsce Plaża Miejska w Dąbiu. Wstęp wolny.
Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

30 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 5 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 19 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 4 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy