Szczecin Dąbie: W czerwcu plażowe mistrzostwa w piłce ręcznej dla młodzieży [PATRONAT]

Zdjęcie z artykułu: Szczecin Dąbie: W czerwcu plażowe mistrzostwa w piłce ręcznej dla młodzieży [PATRONAT] Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej na Plaży; fot. materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu Szczecin Dąbie: W czerwcu plażowe mistrzostwa w piłce ręcznej dla młodzieży [PATRONAT]

Plaża Miejska w Dąbiu będzie areną, na której w dniach 9-11 czerwca rywalizować będą zawodnicy grający w piłkę ręczną, w ramach X Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej na Plaży.

Jak podkreślają organizatorzy imprezy, wcześniejsze edycje zawodów spotkały się z dużym zainteresowaniem zespołów piłki ręcznej, które na co dzień uprawiają halową odmianę tej dyscypliny.

Zaplanowany na 9-11 czerwca turniej organizowany jest przez Zespół Szkół Nr 2 oraz działający przy szkole Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Dąbie”. Zawody będą się rozgrywać na plaży Kąpieliska Miejskiego„Dąbie”. Ich uczestnikami będą zespoły dziewcząt i chłopców z całej Polski.

W programie imprezy, oprócz gier turniejowych, pojawi się sporo atrakcji przeznaczonych dla uczestników i odwiedzających turniej mieszkańców Szczecina, m.in. pokazy grup tanecznych, place zabaw dla dzieci, rejs stateczkiem po jeziorze Dąbie, możliwość zjedzenia potraw z grilla, mecze pokazowe, a także spotkania z gwiazdami szczecińskiego sportu.

Radio ESKA jest jednym z patronów wydarzenia.

  • X Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej na Plaży.
  • Data: 9-11 czerwca 2017 r., start o godz. 10.00.
  • Miejsce Plaża Miejska w Dąbiu. Wstęp wolny.
Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy