Tagi:

Niedziela na dwóch kółkach, czyli 25. święto roweru w Szczecinie

Zdjęcie z artykułu: Niedziela na dwóch kółkach, czyli 25. święto roweru w Szczecinie Niedziela na dwóch kółkach, czyli 25. święto roweru w Szczecinie; Eska Info Szczecin
Ilustracja do artykułu Niedziela na dwóch kółkach, czyli 25. święto roweru w Szczecinie

Tego dnia na ulicach Szczecina będzie więcej cyklistów niż samochodów, przynajmniej na taką frekwencję liczą organizatorzy. To będzie piękny jubileusz!  

Jak co roku fani rowerów spotkają się na placu Grunwaldzkim. Będą konkursy, pokazy i testy, czyli nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin: Przejazd naszej kolumny ulicami Szczecina będzie pilotować policja. Będziemy jechać z prędkością 8-10 km/h. To impreza nie tylko dla młodych, silnych i sprawnych, którzy lubią się ścigać, ale po prostu dla wszystkich, którzy lubią jeździć na rowerach – mówi Aleksander Nieczajew, organizator.

25. szczecińskie święto roweru już 23 kwietnia. Zbiórka o 11.30 na placu Grunwaldzkim w Szczecinie. Przypominamy, aby zabrać kaski i kamizelki odblaskowe.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

7 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 10 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 24 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 9 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy