Tagi:

Niedziela na dwóch kółkach, czyli 25. święto roweru w Szczecinie

Zdjęcie z artykułu: Niedziela na dwóch kółkach, czyli 25. święto roweru w Szczecinie Niedziela na dwóch kółkach, czyli 25. święto roweru w Szczecinie; Eska Info Szczecin
Ilustracja do artykułu Niedziela na dwóch kółkach, czyli 25. święto roweru w Szczecinie

Tego dnia na ulicach Szczecina będzie więcej cyklistów niż samochodów, przynajmniej na taką frekwencję liczą organizatorzy. To będzie piękny jubileusz!  

Jak co roku fani rowerów spotkają się na placu Grunwaldzkim. Będą konkursy, pokazy i testy, czyli nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin: Przejazd naszej kolumny ulicami Szczecina będzie pilotować policja. Będziemy jechać z prędkością 8-10 km/h. To impreza nie tylko dla młodych, silnych i sprawnych, którzy lubią się ścigać, ale po prostu dla wszystkich, którzy lubią jeździć na rowerach – mówi Aleksander Nieczajew, organizator.

25. szczecińskie święto roweru już 23 kwietnia. Zbiórka o 11.30 na placu Grunwaldzkim w Szczecinie. Przypominamy, aby zabrać kaski i kamizelki odblaskowe.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL zobrazował, jak naprawdę wygląda weekend z życia DJ-a! Co się dzieje w teledysku? Przekonajcie się na ESKA.pl!

3 godz. 23 min.
Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Bayern Monachium - Borussia Dortmund 26 kwietnia 2017: gdzie i o której oglądać półfinał Pucharu Niemiec? Szczegóły transmisji hitowego meczu z udziałem Lewandowskiego i Piszczka sprawdzicie na ESKA.pl!

3 godz. 42 min.
Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów pojawiła się na okładce swojej nowej piosenki i w teledysku! Czy wokalistka naprawdę obcięła włosy? Przekonajcie się na ESKA.pl

3 godz. 43 min.
Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

Mecz Mans Zelmerlow kontra fani z Polski to wyjątkowe piłkarskie starcie organizowane na szczytny cel. Kiedy i gdzie odbędzie? Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 59 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy