Tagi:

Niedziela na dwóch kółkach, czyli 25. święto roweru w Szczecinie

Zdjęcie z artykułu: Niedziela na dwóch kółkach, czyli 25. święto roweru w Szczecinie Niedziela na dwóch kółkach, czyli 25. święto roweru w Szczecinie; Eska Info Szczecin
Ilustracja do artykułu Niedziela na dwóch kółkach, czyli 25. święto roweru w Szczecinie

Tego dnia na ulicach Szczecina będzie więcej cyklistów niż samochodów, przynajmniej na taką frekwencję liczą organizatorzy. To będzie piękny jubileusz!  

Jak co roku fani rowerów spotkają się na placu Grunwaldzkim. Będą konkursy, pokazy i testy, czyli nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin: Przejazd naszej kolumny ulicami Szczecina będzie pilotować policja. Będziemy jechać z prędkością 8-10 km/h. To impreza nie tylko dla młodych, silnych i sprawnych, którzy lubią się ścigać, ale po prostu dla wszystkich, którzy lubią jeździć na rowerach – mówi Aleksander Nieczajew, organizator.

25. szczecińskie święto roweru już 23 kwietnia. Zbiórka o 11.30 na placu Grunwaldzkim w Szczecinie. Przypominamy, aby zabrać kaski i kamizelki odblaskowe.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Tour De Pologne 2017: Polacy. Kto pojedzie w wyścigu?

Tour De Pologne 2017: Polacy. Kto pojedzie w wyścigu?

Tour de Pologne 2017 – podczas największego kolarskiego święta w Polsce wystartuje nasza medalowa nadzieja Rafał Majka! Sprawdź, kto jeszcze z Polaków wystartuje w wyścigu. 

46 min
Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus

Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus

Tadeusz Sznuk nie żyje? Taka szokująca informacja krąży po Facebooku. Sprawdźcie, na co trzeba uważać!

1 godz. 6 min.
Gra o Tron 7: kiedy oglądać nowe odcinki serialu Game of Thrones?

Gra o Tron 7: kiedy oglądać nowe odcinki serialu Game of Thrones?

Gra o Tron 7: kiedy oglądać nowe odcinki Game of Thrones? Kiedy są powtórki GoT VII? Na ESKA.pl znajdziecie dokładną rozpiskę z datami premier i powtórek Gry o Tron 7.

1 godz. 9 min.
Piosenka z reklamy Fiata - co to za utwór i kto go śpiewa?

Piosenka z reklamy Fiata - co to za utwór i kto go śpiewa?

Piosenka z reklamy Fiata wchodzi do głowy od pierwszych dźwięków. Co to za utwór i kto go wykonuje? Przekonajcie się już teraz - słuchając całości - na ESKA.pl

1 godz. 11 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy