Mini Mundial 2017: 8. edycja piłarskiego turnieju rozpoczęta! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Mini Mundial 2017: 8. edycja piłarskiego turnieju rozpoczęta! [WIDEO] Mini Mundial 2017: 8. edycja piłarskiego turnieju rozpoczęta! [WIDEO]; ESKA INFO
Ilustracja do artykułu Mini Mundial 2017: 8. edycja piłarskiego turnieju rozpoczęta! [WIDEO]

Mini Mundial 2017 pod hasłem Podejmij wyzwanie rozpoczął się wczoraj o godzinie 10 w Wolinie. Podczas spotkań nie zabrało pięknych zagrań, dryblingów czy parad bramkarskich. Turniej w Wolinie odbywał się po raz drugi w historii Mini Mundialu.

Jedną z zasad Mini Mundialu jest to, że w drużynie oprócz chłopców powinny znajdować się także dziewczyny. W Wolinie swoje mecze rozegrało 12 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych. 

Podczas spotkań młodzi zawodnicy byli także obserwowani pod kątem umiejętności. Najlepsi piłkarze mają szansę trafił do profesjonalnych szkółek piłkarskich. Od lat Mini Mundial daje dzieciom możliwości pokazania swoich umiejętności piłkarskich, ale także kształtuje w nich postawy bliskie idei Fair Play.

Zobaczcie relację wideo:

Doświadczenie pokazuje, że turniej cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród trenerów klubowych. W związku z tym wielu z młodych zawodników/czek z powodzeniem uczęszcza już do szkółek piłkarskich w Szczecinie.

Zwycięzcy wrócą do domów z pucharami, a cztery najlepsze drużyny z każdego miasta zakwalifikują się do Finału Finałów, który odbędzie się 2 czerwca na stadionie Pogoni w Szczecinie.

Przez Mini Mundial przewinęło się dotąd prawie 7500 dzieci z 15 zachodniopomorskich gmin.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

30 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 5 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 19 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 4 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy