Mecz Pogoń - Lech: Poznaniacy okazali za mocni [ZDJĘCIA]

Lech - Pogoń 2:0 6 Lech - Pogoń 2:0
Lech - Pogoń 2:0 / Elżbieta Skowron/sportowy-poznan.pl
Ilustracja do artykułu: Mecz Pogoń - Lech: Poznaniacy okazali za mocni [ZDJĘCIA]

W niedzielę Pogoń Szczecin po piąty w tym sezonie zmierzyła się z Lechem Poznań. Niestety, także i to spotkanie zakończyło się dla naszego zespołu niepomyślnie.

Z wynikiem 0:2 Pogoń Szczecin przegrała niedzielny mecz z Lechem Poznań. Dwa gole dla poznańskiego zespołu strzelili odpowiednio Marcin Robak (35. minuta) oraz Łukasz Trałka (64. minuta). 

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0 (1:0)
Bramki: 35. Robak, 64. Trałka.
Żółte kartki: Kędziora - Nunes.
Widzów: ok. 15800.

Lech: Matus Putnocky - Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Maciej Wilusz, Volodymyr Kostevych - Łukasz Trałka, Maciej Gajos, Radosław Majewski (86. Paweł Tomczyk) - Maciej Makuszewski (80. Abdul Aziz Tetteh), Marcin Robak (75. Dawid Kownacki), Mihai Radut.

Pogoń: Jakub Słowik - David Niepsuj, Cornel Rapa, Sebastian Rudol, Hubert Matynia (76. Sebastian Kowalczyk) - Rafał Murawski (80. Mate Cincadze), Mateusz Matras - Adam Gyurcso, Dawid Kort, Ricardo Nunes - Marcin Listkowski (64. Seyia Kitano).

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

29 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 4 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 18 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 3 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy