Czy Chemik sięgnie po złoto? Wielki finał już jutro! [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Czy Chemik sięgnie po złoto? Wielki finał już jutro! [WIDEO] Finał Orlen Ligi; Chemik Police
Ilustracja do artykułu Czy Chemik sięgnie po złoto? Wielki finał już jutro! [WIDEO]

Czy Chemik Police sięgnie po czwarte Mistrzostwo Polski z rzędu? Odpowiedź na to pytanie poznamy już jutro w szczecińskiej hali Azoty Arena.

W środę o godz. 20.00, podczas meczu finałowego Mistrzostw Polski, Chemik Police podejmie Budowlanych Łódź. W pierwszym spotkaniu siatkarki ze Szczecina zagrały modelowo i rozgromiły łodzianki wynikiem 3:0.

Do upragnionego złota brakuje tylko dwóch setów i najważniejszego... czyli dopingu mieszkańców Szczecina. Na godzinę przed finałem, czyli o godzinie 19.00, zanim na parkiecie pojawią się dziewczyny z Chemika, kibiców będzie rozgrzewać ekipa Radia ESKA. Nie obędzie się oczywiście bez konkursów, niespodzianek i - co najważniejsze - dobrej muzyki.

Zobaczcie kulisy pierwszego meczu finałowego Orlen Ligi, który odbył się w Łodzi:

Mamy dla Was bilety na mecz!

Jeśli chcecie pokibicować zawodniczkom Chemika Police, weźcie udział w naszej zabawie! Mamy dla Was 2 podwójne bilety na jutrzejszy mecz. Po prostu wyślijcie do nas maila i uzasadnijcie w kilku prostych zdaniach, dlaczego bilety mają trafić właśnie do Was. W tytule maila wpiszcie "Chemik Police", a w treści - poza odpowiedzią - podajcie swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Bilety otrzymają 2 osoby, które przyślą najciekawsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi. Na zgłoszenia czekamy tylko dziś (wtorek), do godziny 22.00. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

Przeczytaj również: 180-letni skarb, który niszczeje. Poznaj 10 tajemnic starej olejarni w Szczecinie [GALERIA]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

8 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 11 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 25 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 10 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy