Wielki "szacun" dla policjantów! To jedno zdjęcie podsumowuje ich ciężką pracę podczas The Tall Ships Races w Szczecinie!

Zdjęcie z artykułu: Wielki "szacun" dla policjantów! To jedno zdjęcie podsumowuje ich ciężką pracę podczas The Tall Ships Races w Szczecinie! Policjanci pomagają niepełnosprawnemu; Łukasz Makowski
Ilustracja do artykułu Wielki "szacun" dla policjantów! To jedno zdjęcie podsumowuje ich ciężką pracę podczas The Tall Ships Races w Szczecinie!

Nadszedł czas podsumowań finału regat The Tall Ships Races 2017. Okazuje się, że nie zawsze ważne są liczby. Czasem wystarczy jedno zdjęcie...  

W zabezpieczaniu tej największej imprezy masowej ostatnich lat uczestniczyło ponad 5600 policjantów, którzy nie tylko dbali o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, wyrywkowo kontrolowali osoby wchodzące na teren finału regat, kierowali ruchem drogowym i robili dosłownie wszystko, aby dobrze wspominać ostatnie kilka dni.

Pomoc policjantów objawiała się w różny sposób, co widać na zdjęciu zrobionym przez Łukasza Makowskiego. Dwóch policjantów dzielnie pomaga osobie niepełnosprawnej w pokonaniu schodów prowadzących na górny taras Wałów Chrobrego. Jedna fotografia mówi wszystko: policjanci spisali się na medal! Dziękujemy!

Przeczytaj również: Policjanci podsumowują finał regat w Szczecinie

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 10 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 21 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 33 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

6 godz. 59 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy