Uczniowie szczecińskiej podstawówki stworzyli niesamowity film. Teraz mają szansę wygrać Podwórko Talentów! Pomożecie im? [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Uczniowie szczecińskiej podstawówki stworzyli niesamowity film. Teraz mają szansę wygrać Podwórko Talentów! Pomożecie im? [WIDEO] Podwórko Talentów NIVEA; Podwórko Talentów NIVEA
Ilustracja do artykułu Uczniowie szczecińskiej podstawówki stworzyli niesamowity film. Teraz mają szansę wygrać Podwórko Talentów! Pomożecie im? [WIDEO]

Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie, jako jedyna z naszego miasta bierze udział w konkursie Podwórko Talentów NIVEA. Każdy z nas może pomóc w wygraniu tej nagrody. Wystarczy tylko kilka kliknięć...  

Do końca maja trwały zgłoszenia kandydatów do konkursu Podwórko Talentów NIVEA. Spośród nich zostały wybrane najlepsze, które od 1 czerwca do 31 lipca biorą udział w głosowaniu internautów. 20 zgłoszeń z największą ilością głosów otrzyma niesamowitą nagrodę w postaci Podwórka Talentów, które pozwala rozwijać u dzieci ich zdolności artystyczne, sportowe i naukowe.

Wśród kandydatów do tej atrakcyjnej nagrody znalazła się Szkoła Podstawowa nr 47, mieszcząca się w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej. Potrzebne są tylko Wasze głosy. Wystarczy wejść na stronę Podwórko Talentów i oddać jeden głos dziennie.

Poniżej film, który stworzyli uczniowie SP47:

Tak może wyglądać podwórko, które otrzymają zwycięzcy konkursu:

Przeczytaj również: Zimne słodkości w walce z upałami. Gdzie wybrać się na lody w Szczecinie? [ZESTAWIENIE]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 9 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 20 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 32 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

6 godz. 58 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy