Uczniowie szczecińskiej podstawówki stworzyli niesamowity film. Teraz mają szansę wygrać Podwórko Talentów! Pomożecie im? [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Uczniowie szczecińskiej podstawówki stworzyli niesamowity film. Teraz mają szansę wygrać Podwórko Talentów! Pomożecie im? [WIDEO] Podwórko Talentów NIVEA; Podwórko Talentów NIVEA
Ilustracja do artykułu Uczniowie szczecińskiej podstawówki stworzyli niesamowity film. Teraz mają szansę wygrać Podwórko Talentów! Pomożecie im? [WIDEO]

Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie, jako jedyna z naszego miasta bierze udział w konkursie Podwórko Talentów NIVEA. Każdy z nas może pomóc w wygraniu tej nagrody. Wystarczy tylko kilka kliknięć...  

Do końca maja trwały zgłoszenia kandydatów do konkursu Podwórko Talentów NIVEA. Spośród nich zostały wybrane najlepsze, które od 1 czerwca do 31 lipca biorą udział w głosowaniu internautów. 20 zgłoszeń z największą ilością głosów otrzyma niesamowitą nagrodę w postaci Podwórka Talentów, które pozwala rozwijać u dzieci ich zdolności artystyczne, sportowe i naukowe.

Wśród kandydatów do tej atrakcyjnej nagrody znalazła się Szkoła Podstawowa nr 47, mieszcząca się w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej. Potrzebne są tylko Wasze głosy. Wystarczy wejść na stronę Podwórko Talentów i oddać jeden głos dziennie.

Poniżej film, który stworzyli uczniowie SP47:

Tak może wyglądać podwórko, które otrzymają zwycięzcy konkursu:

Przeczytaj również: Zimne słodkości w walce z upałami. Gdzie wybrać się na lody w Szczecinie? [ZESTAWIENIE]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

"SORRENTO" Powraca Na Gastronomiczną I Artystyczną Mapę Szczecina!!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy