To już pewne! Gala ESKA Music Awards po raz kolejny odbędzie się w Szczecinie! Sprawdź szczegóły!

Zdjęcie z artykułu: To już pewne! Gala ESKA Music Awards po raz kolejny odbędzie się w Szczecinie! Sprawdź szczegóły! ESKA Music Awards 2017; mat. organizatora
Ilustracja do artykułu To już pewne! Gala ESKA Music Awards po raz kolejny odbędzie się w Szczecinie! Sprawdź szczegóły!

Już wkrótce odbędzie się 16. gala rozdania nagród ESKA Music Awards. Wydarzenie po raz kolejny odbędzie się w Szczecinie!  

Gala odbędzie się 17 czerwca w hali Azoty Arena przy ulicy Szafera. Początek o godz. 20:15. Do Szczecina przyjadą gwiazdy polskiej i międzynarodowej sceny muzycznej. Ich nazwiska poznamy już wkrótce.

Wiadomo już, kto będzie walczył o statuetki w sześciu kategoriach. Najwięcej nominacji, bo aż pięć, zdobył Kamil Bednarek. Trzema nominacjami do EMA2017 może pochwalić się także Agnieszka Chylińska. Pod adresem ema.eskago.pl można już głosować na swoich ulubionych artystów.
 
Nagrody muzyczne Radia Eska przyznawane corocznie polskim artystom, którzy odnieśli największe sukcesy w minionym roku i cieszyli się największą popularnością wśród słuchaczy Radia ESKA, widzów ESKA TV oraz użytkowników eska.pl i eskaGO.pl.

>> Więcej informacji o ESKA Music Awards znajdziesz na eska.pl

W Szczecinie gala ESKA Music Awards odbywa się po raz piąty. Jest to już czwarta gala w hali Azoty Arena. W ubiegłych latach do naszego miasta przyjechali m.in. Alan Walker, LP,  Adam Lambert i Nelly Furtado.

Przeczytaj również: Spotkanie z gwiazdą ESKA Music Awards 2016. Jaka jest ulubiona polska potrawa duetu Filatov & Karas? [WIDEO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy