To już pewne! Gala ESKA Music Awards po raz kolejny odbędzie się w Szczecinie! Sprawdź szczegóły!

Zdjęcie z artykułu: To już pewne! Gala ESKA Music Awards po raz kolejny odbędzie się w Szczecinie! Sprawdź szczegóły! ESKA Music Awards 2017; mat. organizatora
Ilustracja do artykułu To już pewne! Gala ESKA Music Awards po raz kolejny odbędzie się w Szczecinie! Sprawdź szczegóły!

Już wkrótce odbędzie się 16. gala rozdania nagród ESKA Music Awards. Wydarzenie po raz kolejny odbędzie się w Szczecinie!  

Gala odbędzie się 17 czerwca w hali Azoty Arena przy ulicy Szafera. Początek o godz. 20:15. Do Szczecina przyjadą gwiazdy polskiej i międzynarodowej sceny muzycznej. Ich nazwiska poznamy już wkrótce.

Wiadomo już, kto będzie walczył o statuetki w sześciu kategoriach. Najwięcej nominacji, bo aż pięć, zdobył Kamil Bednarek. Trzema nominacjami do EMA2017 może pochwalić się także Agnieszka Chylińska. Pod adresem ema.eskago.pl można już głosować na swoich ulubionych artystów.
 
Nagrody muzyczne Radia Eska przyznawane corocznie polskim artystom, którzy odnieśli największe sukcesy w minionym roku i cieszyli się największą popularnością wśród słuchaczy Radia ESKA, widzów ESKA TV oraz użytkowników eska.pl i eskaGO.pl.

>> Więcej informacji o ESKA Music Awards znajdziesz na eska.pl

W Szczecinie gala ESKA Music Awards odbywa się po raz piąty. Jest to już czwarta gala w hali Azoty Arena. W ubiegłych latach do naszego miasta przyjechali m.in. Alan Walker, LP,  Adam Lambert i Nelly Furtado.

Przeczytaj również: Spotkanie z gwiazdą ESKA Music Awards 2016. Jaka jest ulubiona polska potrawa duetu Filatov & Karas? [WIDEO]

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

8 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 11 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 25 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 10 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy