Te filmy o Szczecinie robią furorę w sieci! Zobacz TOP 10 najpopularniejszych materiałów wideo w serwisie YouTube!

Zdjęcie z artykułu: Te filmy o Szczecinie robią furorę w sieci! Zobacz TOP 10 najpopularniejszych materiałów wideo w serwisie YouTube! Najpopularniejsze filmy na YouTube w Szczecinie; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Te filmy o Szczecinie robią furorę w sieci! Zobacz TOP 10 najpopularniejszych materiałów wideo w serwisie YouTube!

Serwis YouTube to prawdziwa kopalnia filmów dotyczących różnych dziedzin życia. Można tutaj także znaleźć wiele materiałów wideo związanych ze Szczecinem. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10 najczęściej oglądanych filmów, w których pojawia się nasze miasto. Mamy też mały "bonus"!  

Jakie filmy cieszą się największą popularnością? Są to zarówno przypadkowe sceny nagrane zupełnie przypadkiem, teledyski, filmy związane ze sportem, a także produkcje mniej i bardziej znanych youtuberów. Łączy je jeden wspólny mianownik, czyli... Szczecin!

Miejsce 10: Top Team

Nasze zestawienie otwierają szczecińscy zawodnicy sztuk walki.

Miejsce 9: Motocyklowa Szkoła Jazdy

Popisy szczecińskich motocyklistów na ulicach miasta. Lepiej nie próbujcie tego robić samodzielnie!

Miejsce 8: PMM feat. Łona, Bonson - Pewnego razu w Szczecinie

Na miejscu ósmym teledysk szczecińskich artystów... oczywiście ze Szczecinem w roli głównej!

Miejsce 7: Hymn Pogoni Szczecin - "My Portowcy"

Tak śpiewają kibice szczecińskiej Pogoni...

Miejsce 6: Young Stars On Tour 2016

Szczecin widziany oczami młodych artystów.

Miejsce 5: Wyskocz do tego!!!

Hiphopowe klimaty ze Szczecinem w tle.

Miejsce 4: Torowisko na Potulickiej

Ten film ma już wartość historyczną. Od chwili jego nagrania ulica Potulicka przeszła totalną metamorfozę. Krzywy bruk zastąpił równy asfalt, a jazda tramwajem nie przypomina już rejsu po wzburzonym morzu.

Miejsce 3: Holowanie tyłem na Bandurskiego

Ten film stał się niekwestionowanym hitem Internetu ostatnich miesięcy. Do dość zabawnej sytuacji doszło w listopadzie na ulicy Bandurskiego. Panowie kierowcy postanowili holować auto w bardzo nietypowy sposób, czyli tyłem! Więcej o całym zajściu przeczytacie tutaj.

Miejsce 2: Zima w Szczecinie

Jak umilić sobie długi zimowy wieczór? Można pojeździć na łyżwach! A co w sytuacji, gdy na najbliższe lodowisko jest daleko? Szczecinianie znaleźli na to sposób!

Miejsce 1: 25 rzeczy, które wk*****ją w Szczecinie

Ten film, nakręcony przez znanych youtuberów obejrzało już ponad 1,2 miliona internautów. Autorzy kanału Z Dupy w dosadny sposób wytknęli Szczecinowi trochę wad. Czy zgadzacie się z ich postrzeganiem naszego miasta?

Specjalne wyróżnienie: Ale urwał

Ten film nie znalazł się wśród dziesiątki najczęściej oglądanych - między innymi dlatego, że został opublikowany wielokrotnie i liczba jego odsłon nieco się "rozmyła". Nie ulega jednak wątpliwości, że jest to jedna z najbardziej "kultowych" i najbardziej rozpoznawanych szczecińskich produkcji na YouTube. Dlatego słynnemu "Ale urwał!", czyli zimowemu karambolowi na ulicy Kusocińskiego przyznajemy specjalne wyróżnienie.

Zobaczcie jak wygląda słynna górka "Ale urwał!" 7 lat po pamiętnej megastłuczce!

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

32 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 7 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 21 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 6 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy