Te filmy o Szczecinie robią furorę w sieci! Zobacz TOP 10 najpopularniejszych materiałów wideo w serwisie YouTube!

Zdjęcie z artykułu: Te filmy o Szczecinie robią furorę w sieci! Zobacz TOP 10 najpopularniejszych materiałów wideo w serwisie YouTube! Najpopularniejsze filmy na YouTube w Szczecinie; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Te filmy o Szczecinie robią furorę w sieci! Zobacz TOP 10 najpopularniejszych materiałów wideo w serwisie YouTube!

Serwis YouTube to prawdziwa kopalnia filmów dotyczących różnych dziedzin życia. Można tutaj także znaleźć wiele materiałów wideo związanych ze Szczecinem. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10 najczęściej oglądanych filmów, w których pojawia się nasze miasto. Mamy też mały "bonus"!  

Jakie filmy cieszą się największą popularnością? Są to zarówno przypadkowe sceny nagrane zupełnie przypadkiem, teledyski, filmy związane ze sportem, a także produkcje mniej i bardziej znanych youtuberów. Łączy je jeden wspólny mianownik, czyli... Szczecin!

Miejsce 10: Top Team

Nasze zestawienie otwierają szczecińscy zawodnicy sztuk walki.

Miejsce 9: Motocyklowa Szkoła Jazdy

Popisy szczecińskich motocyklistów na ulicach miasta. Lepiej nie próbujcie tego robić samodzielnie!

Miejsce 8: PMM feat. Łona, Bonson - Pewnego razu w Szczecinie

Na miejscu ósmym teledysk szczecińskich artystów... oczywiście ze Szczecinem w roli głównej!

Miejsce 7: Hymn Pogoni Szczecin - "My Portowcy"

Tak śpiewają kibice szczecińskiej Pogoni...

Miejsce 6: Young Stars On Tour 2016

Szczecin widziany oczami młodych artystów.

Miejsce 5: Wyskocz do tego!!!

Hiphopowe klimaty ze Szczecinem w tle.

Miejsce 4: Torowisko na Potulickiej

Ten film ma już wartość historyczną. Od chwili jego nagrania ulica Potulicka przeszła totalną metamorfozę. Krzywy bruk zastąpił równy asfalt, a jazda tramwajem nie przypomina już rejsu po wzburzonym morzu.

Miejsce 3: Holowanie tyłem na Bandurskiego

Ten film stał się niekwestionowanym hitem Internetu ostatnich miesięcy. Do dość zabawnej sytuacji doszło w listopadzie na ulicy Bandurskiego. Panowie kierowcy postanowili holować auto w bardzo nietypowy sposób, czyli tyłem! Więcej o całym zajściu przeczytacie tutaj.

Miejsce 2: Zima w Szczecinie

Jak umilić sobie długi zimowy wieczór? Można pojeździć na łyżwach! A co w sytuacji, gdy na najbliższe lodowisko jest daleko? Szczecinianie znaleźli na to sposób!

Miejsce 1: 25 rzeczy, które wk*****ją w Szczecinie

Ten film, nakręcony przez znanych youtuberów obejrzało już ponad 1,2 miliona internautów. Autorzy kanału Z Dupy w dosadny sposób wytknęli Szczecinowi trochę wad. Czy zgadzacie się z ich postrzeganiem naszego miasta?

Specjalne wyróżnienie: Ale urwał

Ten film nie znalazł się wśród dziesiątki najczęściej oglądanych - między innymi dlatego, że został opublikowany wielokrotnie i liczba jego odsłon nieco się "rozmyła". Nie ulega jednak wątpliwości, że jest to jedna z najbardziej "kultowych" i najbardziej rozpoznawanych szczecińskich produkcji na YouTube. Dlatego słynnemu "Ale urwał!", czyli zimowemu karambolowi na ulicy Kusocińskiego przyznajemy specjalne wyróżnienie.

Zobaczcie jak wygląda słynna górka "Ale urwał!" 7 lat po pamiętnej megastłuczce!

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy