Szczecińskie krokusy [ZDJĘCIE DNIA]

Zdjęcie z artykułu: Szczecińskie krokusy [ZDJĘCIE DNIA] Krokusy w Szczecinie; Łukasz Zawidzki
Ilustracja do artykułu Szczecińskie krokusy [ZDJĘCIE DNIA]

Z dnia na dzień jest ich coraz więcej! Cieszą nasze oczy i przypominają o tym, że nadeszła wiosna. Tylu krokusów, ile jest w tym roku, jeszcze w Szczecinie nie było!

Zdjęcie otrzymaliśmy od Łukasza Zawidzkiego, szczecińskiego miłośnika fotografii. Więcej zdjęć jego autorstwa możecie znaleźć na jego stronie na Facebooku. Warto tam zajrzeć i śledzić na bieżąco!

Jeśli zrobiliście ciekawe zdjęcia Szczecina, przyślijcie je do nas! Z przyjemnością opublikujemy je na ESKA INFO! Możecie je przesłać za pomocą naszego formularza kontaktowego. Przypominamy, że raz w miesiącu nagradzamy najbardziej aktywnych czytelników, którzy przesyłają do nas zdjęcia pięknych miejsc i ciekawych wydarzeń. Zapraszamy do współpracy!

Przeczytaj również: Nocna panorama [ZDJĘCIE DNIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Tour De Pologne 2017: Polacy. Kto pojedzie w wyścigu?

Tour De Pologne 2017: Polacy. Kto pojedzie w wyścigu?

Tour de Pologne 2017 – podczas największego kolarskiego święta w Polsce wystartuje nasza medalowa nadzieja Rafał Majka! Sprawdź, kto jeszcze z Polaków wystartuje w wyścigu. 

46 min
Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus

Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus

Tadeusz Sznuk nie żyje? Taka szokująca informacja krąży po Facebooku. Sprawdźcie, na co trzeba uważać!

1 godz. 6 min.
Gra o Tron 7: kiedy oglądać nowe odcinki serialu Game of Thrones?

Gra o Tron 7: kiedy oglądać nowe odcinki serialu Game of Thrones?

Gra o Tron 7: kiedy oglądać nowe odcinki Game of Thrones? Kiedy są powtórki GoT VII? Na ESKA.pl znajdziecie dokładną rozpiskę z datami premier i powtórek Gry o Tron 7.

1 godz. 9 min.
Piosenka z reklamy Fiata - co to za utwór i kto go śpiewa?

Piosenka z reklamy Fiata - co to za utwór i kto go śpiewa?

Piosenka z reklamy Fiata wchodzi do głowy od pierwszych dźwięków. Co to za utwór i kto go wykonuje? Przekonajcie się już teraz - słuchając całości - na ESKA.pl

1 godz. 11 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy