Świnoujście w smartfonie. Zwiedzaj miasto z aplikacją!

Zdjęcie z artykułu: Świnoujście w smartfonie. Zwiedzaj miasto z aplikacją! Aplikacja Świnoujście; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Świnoujście w smartfonie. Zwiedzaj miasto z aplikacją!

Świnoujście to jeden z najbardziej obleganych kurortów w Zachodniopomorskiem. W wakacje miasto odwiedzają tysiące turystów. Jak znaleźć najciekawsze atrakcje turystyczne? Gdzie zrobić zakupy? Gdzie znajduje się kantor wymiany walut? W odpowiedzi na te pytania ma pomóc aplikacja na smartfony.

Aplikacja została uruchomiona w piątek. Znajdziemy w niej pomocne informacje dotyczące miejsc, które warto odwiedzić w mieście i które mogą przydać się w razie nagłej potrzeby. Poza listą atrakcji turystycznych aplikacja oferuje także spis przychodni, kantorów wymiany walut, sklepów i restauracji. Dowiemy się z niej także o aktualnych wydarzeniach w mieście. Pożytek z niej mogą więc mieć nie tylko turyści, ale także mieszkańcy Świnoujścia.

Aplikacja Świnoujście dostępna jest na smartfony z systemem Android i można ją pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play.

Przeczytaj również: Już wyżej się nie da... Od tych widoków może zakręcić się w głowie! [WIDEO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

"SORRENTO" Powraca Na Gastronomiczną I Artystyczną Mapę Szczecina!!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy