Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem!

Zdjęcie z artykułu: Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem! Pierwsze urodziny ESKA INFO Szczecin; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem!

Tak naprawdę swoje pierwsze urodziny obchodziliśmy jakiś czas temu, ale wzorem angielskiej królowej organizujemy je przy bardziej sprzyjającej pogodzie i zapraszamy Was na niesamowitą imprezę, podczas której nie zabraknie licznych atrakcji dla naszych czytelników. Będą także gwiazdy, które uświetnią swoją obecnością ten wyjątkowy wieczór!  

Pierwsze urodziny portalu ESKA INFO Szczecin odbędą się 22 kwietnia w klubie Grey przy deptaku Bogusława. Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia będzie znany z anteny Radia ESKA Krzysztof "Jankes" Jankowski oraz DJ Adamus, który zapewni maksymalną dawkę świetnych muzycznych wrażeń.

Oczywiście na imprezie urodzinowej nie może zabraknąć tak ważnej rzeczy jak okolicznościowy tort. Zapewniamy, że będzie przepyszny!

Śledźcie portal ESKA INFO na bieżąco, bo już niedługo będziemy mieli dla Was zabawę z nagrodami, a dokładnie z jedną nagrodą... i to jaką! Będzie to osobiste spotkanie z samym Jankesem!

Wygraj spotkanie z Jankesem!

Już w poniedziałek, 3 kwietnia startujemy z naszą zabawą, w której do wygrania będzie... spotkanie z Jankesem podczas urodzin ESKA INFO Szczecin! Co trzeba zrobić, żeby spotkać się "sam na sam" z gwiazdą Radia ESKA? To proste! Wystarczy wykazać się wiedzą na temat portalu ESKA INFO i Radia ESKA oraz odrobiną systematyczności i wytrwałości.

Codziennie, od poniedziałku do piątku, na łamach naszego portalu i w programie ESKA City na radiowej antenie będziemy Wam zadawać jedno proste pytanie, a Wy będziecie na nie odpowiadać, wysyłając odpowiedzi na adres szczecin@eska.pl. Łącznie zadamy Wam 10 pytań związanych z Radiem ESKA i portalem ESKA INFO Szczecin (ostatnie pytanie padnie 14 kwietnia). Osoby, które prawidłowo odpowiedzą na największą ilość pytań, będą miały szansę na spotkanie z Jankesem i udział w naszej wielkiej urodzinowej imprezie, która odbędzie się już 22 kwietnia w klubie GREY. 

Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku - tam również znajdziecie bieżące informacje na temat ESKA INFO Szczecin B-Day Party!

Zdjęcie z artykułu: Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem! Pierwsze urodziny ESKA INFO Szczecin; mat. organizatora
Ilustracja do artykułu Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem!

Przeczytaj również: Niezwykła podróż poślubna sprzed lat. Zobacz jak wyglądał Szczecin w 1939 roku! Ten film to prawdziwy unikat! [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL zobrazował, jak naprawdę wygląda weekend z życia DJ-a! Co się dzieje w teledysku? Przekonajcie się na ESKA.pl!

3 godz. 20 min.
Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Bayern Monachium - Borussia Dortmund 26 kwietnia 2017: gdzie i o której oglądać półfinał Pucharu Niemiec? Szczegóły transmisji hitowego meczu z udziałem Lewandowskiego i Piszczka sprawdzicie na ESKA.pl!

3 godz. 39 min.
Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów pojawiła się na okładce swojej nowej piosenki i w teledysku! Czy wokalistka naprawdę obcięła włosy? Przekonajcie się na ESKA.pl

3 godz. 40 min.
Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

Mecz Mans Zelmerlow kontra fani z Polski to wyjątkowe piłkarskie starcie organizowane na szczytny cel. Kiedy i gdzie odbędzie? Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 56 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy