Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem!

Zdjęcie z artykułu: Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem! Pierwsze urodziny ESKA INFO Szczecin; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem!

Tak naprawdę swoje pierwsze urodziny obchodziliśmy jakiś czas temu, ale wzorem angielskiej królowej organizujemy je przy bardziej sprzyjającej pogodzie i zapraszamy Was na niesamowitą imprezę, podczas której nie zabraknie licznych atrakcji dla naszych czytelników. Będą także gwiazdy, które uświetnią swoją obecnością ten wyjątkowy wieczór!  

Pierwsze urodziny portalu ESKA INFO Szczecin odbędą się 22 kwietnia w klubie Grey przy deptaku Bogusława. Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia będzie znany z anteny Radia ESKA Krzysztof "Jankes" Jankowski oraz DJ Adamus, który zapewni maksymalną dawkę świetnych muzycznych wrażeń.

Oczywiście na imprezie urodzinowej nie może zabraknąć tak ważnej rzeczy jak okolicznościowy tort. Zapewniamy, że będzie przepyszny!

Śledźcie portal ESKA INFO na bieżąco, bo już niedługo będziemy mieli dla Was zabawę z nagrodami, a dokładnie z jedną nagrodą... i to jaką! Będzie to osobiste spotkanie z samym Jankesem!

Wygraj spotkanie z Jankesem!

Już w poniedziałek, 3 kwietnia startujemy z naszą zabawą, w której do wygrania będzie... spotkanie z Jankesem podczas urodzin ESKA INFO Szczecin! Co trzeba zrobić, żeby spotkać się "sam na sam" z gwiazdą Radia ESKA? To proste! Wystarczy wykazać się wiedzą na temat portalu ESKA INFO i Radia ESKA oraz odrobiną systematyczności i wytrwałości.

Codziennie, od poniedziałku do piątku, na łamach naszego portalu i w programie ESKA City na radiowej antenie będziemy Wam zadawać jedno proste pytanie, a Wy będziecie na nie odpowiadać, wysyłając odpowiedzi na adres szczecin@eska.pl. Łącznie zadamy Wam 10 pytań związanych z Radiem ESKA i portalem ESKA INFO Szczecin (ostatnie pytanie padnie 14 kwietnia). Osoby, które prawidłowo odpowiedzą na największą ilość pytań, będą miały szansę na spotkanie z Jankesem i udział w naszej wielkiej urodzinowej imprezie, która odbędzie się już 22 kwietnia w klubie GREY. 

Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku - tam również znajdziecie bieżące informacje na temat ESKA INFO Szczecin B-Day Party!

Zdjęcie z artykułu: Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem! Pierwsze urodziny ESKA INFO Szczecin; mat. organizatora
Ilustracja do artykułu Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem!

Przeczytaj również: Niezwykła podróż poślubna sprzed lat. Zobacz jak wyglądał Szczecin w 1939 roku! Ten film to prawdziwy unikat! [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy