Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem!

Zdjęcie z artykułu: Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem! Pierwsze urodziny ESKA INFO Szczecin; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem!

Tak naprawdę swoje pierwsze urodziny obchodziliśmy jakiś czas temu, ale wzorem angielskiej królowej organizujemy je przy bardziej sprzyjającej pogodzie i zapraszamy Was na niesamowitą imprezę, podczas której nie zabraknie licznych atrakcji dla naszych czytelników. Będą także gwiazdy, które uświetnią swoją obecnością ten wyjątkowy wieczór!  

Pierwsze urodziny portalu ESKA INFO Szczecin odbędą się 22 kwietnia w klubie Grey przy deptaku Bogusława. Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia będzie znany z anteny Radia ESKA Krzysztof "Jankes" Jankowski oraz DJ Adamus, który zapewni maksymalną dawkę świetnych muzycznych wrażeń.

Oczywiście na imprezie urodzinowej nie może zabraknąć tak ważnej rzeczy jak okolicznościowy tort. Zapewniamy, że będzie przepyszny!

Śledźcie portal ESKA INFO na bieżąco, bo już niedługo będziemy mieli dla Was zabawę z nagrodami, a dokładnie z jedną nagrodą... i to jaką! Będzie to osobiste spotkanie z samym Jankesem!

Wygraj spotkanie z Jankesem!

Już w poniedziałek, 3 kwietnia startujemy z naszą zabawą, w której do wygrania będzie... spotkanie z Jankesem podczas urodzin ESKA INFO Szczecin! Co trzeba zrobić, żeby spotkać się "sam na sam" z gwiazdą Radia ESKA? To proste! Wystarczy wykazać się wiedzą na temat portalu ESKA INFO i Radia ESKA oraz odrobiną systematyczności i wytrwałości.

Codziennie, od poniedziałku do piątku, na łamach naszego portalu i w programie ESKA City na radiowej antenie będziemy Wam zadawać jedno proste pytanie, a Wy będziecie na nie odpowiadać, wysyłając odpowiedzi na adres szczecin@eska.pl. Łącznie zadamy Wam 10 pytań związanych z Radiem ESKA i portalem ESKA INFO Szczecin (ostatnie pytanie padnie 14 kwietnia). Osoby, które prawidłowo odpowiedzą na największą ilość pytań, będą miały szansę na spotkanie z Jankesem i udział w naszej wielkiej urodzinowej imprezie, która odbędzie się już 22 kwietnia w klubie GREY. 

Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku - tam również znajdziecie bieżące informacje na temat ESKA INFO Szczecin B-Day Party!

Zdjęcie z artykułu: Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem! Pierwsze urodziny ESKA INFO Szczecin; mat. organizatora
Ilustracja do artykułu Przyjdź na urodziny ESKA INFO Szczecin i spotkaj się "sam na sam" z Jankesem!

Przeczytaj również: Niezwykła podróż poślubna sprzed lat. Zobacz jak wyglądał Szczecin w 1939 roku! Ten film to prawdziwy unikat! [WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

9 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 12 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 26 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 11 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy