Najlepsze salony fryzjerskie w Szczecinie! Gdzie zrobią nam ekstra fryzurę na wiosnę? [MIEJSCA]

fryzjer 10 Najlepsze salony fryzjerskie w Szczecinie! Gdzie zrobią nam ekstra fryzurę na wiosnę? [TOP 10]
Pracownia Fryzjerska Bioodnowa Anna Gimpel - Pocztowa 27U/1 / brnnet/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Najlepsze salony fryzjerskie w Szczecinie! Gdzie zrobią nam ekstra fryzurę na wiosnę? [MIEJSCA]

Wiosna to czas zmian, wyłącznie na lepsze. Najlepiej zacząć od siebie! Nowa fryzura na wiosnę na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Przygotowaliśmy dla was listę najlepszych zdaniem internautów salonów fryzjerskich w Szczecinie.

Od strzyżenia, przez modelowanie, po balejaż i farbowanie - wiosna to idealna pora, by zmienić coś w swoim wyglądzie. Zmiany mogą być subtelne lub bardziej radykalne. W tym sezonie królują ostre, niesymetryczne cięcia, koloryzacja 3D czy pasemka baby highlights. Niezależnie od tego, co jest teraz na topie, fryzura powinna odpowiadać waszym upodobaniom.

Fryzjer jest dzisiaj, jak najlepszy przyjaciel. Powinniśmy darzyć go dużym zaufaniem, w końcu powierzamy mu coś bardzo cennego, nasz wizerunek, a więc i nasze samopoczucie. Sprawdziliśmy, które salony fryzjerskie w Szczecinie cieszą się największą popularnością. RankingFryzerów.pl przedstawia zestawienie najlepszych fryzjerów w każdym mieście. Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Czytaj także: Szczecin: Podpisano umowę na przebudowę ul. Jagiellońskiej [ZDJĘCIA]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

27 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 2 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 16 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 1 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy