Najlepsze salony fryzjerskie w Szczecinie! Gdzie zrobią nam ekstra fryzurę na wiosnę? [MIEJSCA]

fryzjer 10 Najlepsze salony fryzjerskie w Szczecinie! Gdzie zrobią nam ekstra fryzurę na wiosnę? [TOP 10]
Pracownia Fryzjerska Bioodnowa Anna Gimpel - Pocztowa 27U/1 / brnnet/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Najlepsze salony fryzjerskie w Szczecinie! Gdzie zrobią nam ekstra fryzurę na wiosnę? [MIEJSCA]

Wiosna to czas zmian, wyłącznie na lepsze. Najlepiej zacząć od siebie! Nowa fryzura na wiosnę na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Przygotowaliśmy dla was listę najlepszych zdaniem internautów salonów fryzjerskich w Szczecinie.

Od strzyżenia, przez modelowanie, po balejaż i farbowanie - wiosna to idealna pora, by zmienić coś w swoim wyglądzie. Zmiany mogą być subtelne lub bardziej radykalne. W tym sezonie królują ostre, niesymetryczne cięcia, koloryzacja 3D czy pasemka baby highlights. Niezależnie od tego, co jest teraz na topie, fryzura powinna odpowiadać waszym upodobaniom.

Fryzjer jest dzisiaj, jak najlepszy przyjaciel. Powinniśmy darzyć go dużym zaufaniem, w końcu powierzamy mu coś bardzo cennego, nasz wizerunek, a więc i nasze samopoczucie. Sprawdziliśmy, które salony fryzjerskie w Szczecinie cieszą się największą popularnością. RankingFryzerów.pl przedstawia zestawienie najlepszych fryzjerów w każdym mieście. Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Czytaj także: Szczecin: Podpisano umowę na przebudowę ul. Jagiellońskiej [ZDJĘCIA]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy