Motorówkami w Szczecinie popływamy dłużej [AUDIO, WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Motorówkami w Szczecinie popływamy dłużej [AUDIO, WIDEO] Motorówki w Szczecinie; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Motorówkami w Szczecinie popływamy dłużej [AUDIO, WIDEO]

Żegluga Szczecińska wychodzi naprzeciw miłośnikom wodnego szaleństwa. Wypożyczalnia motorówek na Bulwarze Gdyńskim, która cieszy się ogromną popularnością, wydłużyła godziny pracy.

Motorówkami można się poruszać nie tylko po Odrze lub Duńczycy, ale także wybrać się w dalszą podróż na liczne rozlewiska, m.in. na jezioro Dąbie. Wakacje sprzyjają takim wycieczkom, a chętnych do korzystania z takiej rozrywki nie brakuje.

Szczecinianie mają do wyboru cztery motorówki. Ze względu na spore zainteresowanie Żegluga Szczecińska wydłużyła możliwość wypożyczenia łódek o godzinę.

- Zauważyliśmy na tyle duże zainteresowanie, a jednocześnie te dni też nie są teraz najkrótsze, więc możemy pozwolić sobie na to, aby motorówkami pływać do godziny 20.00 - informuje Tomasz Owsik Kozłowski z Żeglugi Szczecińskiej.

Motorówki mają na tyle niewielkie silniki i sterowanie nimi jest tak proste, że wystarczy zaledwie kilkuminutowe szkolenie, aby nauczyć się z nich korzystać.

Wypożyczenie łódki kosztuje 70 zł za pierwszą godzinę. Więcej informacji można znaleźć na stronie Żeglugi Szczecińskiej.

Mówi Tomasz Owsik-Kozłowski z Żeglugi Szczecińskiej:

Reporter: Kamil Chorzępa - Radio ESKA Szczecin

Przeczytaj również: Dokąd wybrać się na wygodne zakupy? Szczecin w czołówce miast!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy