Leżaki, winyle, domowe przysmaki... i patrol ESKA Summer City. Tłumy na Szczecińskim Bazarze Rozmaitości [WIDEO]

Zdjęcie z artykułu: Leżaki, winyle, domowe przysmaki... i patrol ESKA Summer City. Tłumy na Szczecińskim Bazarze Rozmaitości [WIDEO] Szczeciński Bazar Rozmaitości; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Leżaki, winyle, domowe przysmaki... i patrol ESKA Summer City. Tłumy na Szczecińskim Bazarze Rozmaitości [WIDEO]

Za nami kolejna, trzecia już edycja Szczecińskiego Bazaru Rozmaitości - imprezy, która na dobre wpisała się w kalendarium wydarzeń szczecińskiej OFF Mariny.  

Tradycyjnie nie mogło zabraknąć tego, co cieszy się największą popularnością, czyli tradycyjnych przetworów i produktów spożywczych oraz oryginalnych wyrobów rękodzieła. Miłośnicy muzyki z czarnych płyt mogli wyszukać ciekawe pozycje na giełdzie winyli. A po odwiedzeniu wszystkich stoisk można było posilić się w jednym z food trucków i odpocząć na wygodnym leżaku.

Była to trzecia, ale z pewnością nie ostatnia edycja Szczecińskiego Bazaru Rozmaitości, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców, którzy chętnie zaopatrują się w produkty, których na próżno szukać w supermarketach i sieciowych sklepach.

Na miejscu był także patrol ESKA Summer City. Nasi reporterzy nie tylko odwiedzali stoiska wystawców, ale także mieli kilka niespodzianek dla uczestników wydarzenia, m.in letnie gadżety od Radia ESKA. Jak się okazuje, ekipę ESKA Summer City można spotkać dosłownie wszędzie. Bądźcie więc czujni i wypatrujcie naszego "eskowego" samochodu na ulicach Szczecina!

Mamy dla Was zestawy gadżetów!

Jeśli czujecie mały niedosyt po niedzielnym wydarzeniu w OFF Marinie, mamy dla Was niespodziankę od organizatorów Szczecińskiego Bazaru Rozmaitości w postaci zestawów gadżetów-niespodzianek. Otrzymają je osoby, które przyślą do nas maila i w kilku zdaniach opiszą, dlaczego odwiedziły Szczeciński Bazar Rozmaitości i co spodobało się im najbardziej. Nagrodzimy autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem szczecin.eskainfo@grupazpr.pl do wtorku (18 lipca) do północy. W tytule maila należy wpisać "Szczeciński Bazar Rozmaitości", a w treści - poza odpowiedzią - imię i nazwisko oraz numer telefonu.
Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

Zdjęcie z artykułu: Leżaki, winyle, domowe przysmaki... i patrol ESKA Summer City. Tłumy na Szczecińskim Bazarze Rozmaitości [WIDEO] Wygraj gadżety od Szczecińskiego Bazaru Rozmaitości; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Leżaki, winyle, domowe przysmaki... i patrol ESKA Summer City. Tłumy na Szczecińskim Bazarze Rozmaitości [WIDEO]

Przeczytaj również: Festiwal Słowian i Wikingów w Wolinie już po raz dwudziesty trzeci! [ATRAKCJE, PROGRAM]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy