Gdzie na grilla w Szczecinie? [MIEJSCA, MAPY]

Gdzie można legalnie rozpalić grilla w Szczecinie? 10 Gdzie można legalnie rozpalić ognisko lub grilla w Szczecinie?
Gdzie można legalnie rozpalić grilla w Szczecinie? / HolgersFotografie / CC0 / pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Gdzie na grilla w Szczecinie? [MIEJSCA, MAPY]

Sprawdźcie, gdzie można zrobić grilla w Szczecinie - zwłaszcza, że pogoda się poprawia i tym samym sezon grillowy rozpoczyna się na dobre.

Gdzie na grilla w Szczecinie

Mieszkańcy lewobrzeżnej części miasta mają do dyspozycji m.in. polany nad jeziorami Głębokie i Goplana. Na Prawobrzeżu można rozpalić ognisko w specjalnie przygotowanych miejscach m.in. na terenie Puszczy Bukowej. Regulaminy nie zabraniają rozpalania grilla w Parku Kasprowicza, jednak ze względu na licznych spacerowiczów taka forma rozrywki jest odradzana. Podobnie jest w przypadku grillowania na balkonie.

- W regulaminach spółdzielni mieszkaniowych czy wspólnot czasami są zapisy mówiące o tym, że nie wolno zapalać grilla na balkonie - mówi Joanna Wojtach ze szczecińskiej straży miejskiej. - Zwykłe zasady współżycia sąsiedzkiego powinny być przestrzegane. Ktoś, kto zdecydował się naruszyć przepisy przeciwpożarowe, złamał sąsiedzkie zasady i rozpalił grilla na balkonie, w ostateczności może natrafić na wizytę strażnika miejskiego.

W takiej sytuacji może się to skończyć mandatem, nawet do 500 złotych.

Legalnie można grillować na ogródkach działkowych. Należy jednak pamiętać o zachowaniu zasad przeciwpożarowych. Dotyczy to jednak tylko grilla. Rozpalanie ognisk na działkach jest zabronione.

Lista miejsc do rozpalania ognisk w Szczecinie jest dość długa, więc jeżeli planujecie spędzić wolny dzień przy pieczonej kiełbasie, sprawdźcie nasze zestawienie!

Przeczytaj również: Tak spektakularnie zachodzi słońce w Szczecinie! Musicie to zobaczyć! [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy