Gdzie na grilla w Szczecinie? [MIEJSCA, MAPY]

Gdzie można legalnie rozpalić grilla w Szczecinie? 10 Gdzie można legalnie rozpalić ognisko lub grilla w Szczecinie?
Gdzie można legalnie rozpalić grilla w Szczecinie? / HolgersFotografie / CC0 / pixabay.com
Ilustracja do artykułu: Gdzie na grilla w Szczecinie? [MIEJSCA, MAPY]

Sprawdźcie, gdzie można zrobić grilla w Szczecinie - zwłaszcza, że pogoda się poprawia i tym samym sezon grillowy rozpoczyna się na dobre.

Gdzie na grilla w Szczecinie

Mieszkańcy lewobrzeżnej części miasta mają do dyspozycji m.in. polany nad jeziorami Głębokie i Goplana. Na Prawobrzeżu można rozpalić ognisko w specjalnie przygotowanych miejscach m.in. na terenie Puszczy Bukowej. Regulaminy nie zabraniają rozpalania grilla w Parku Kasprowicza, jednak ze względu na licznych spacerowiczów taka forma rozrywki jest odradzana. Podobnie jest w przypadku grillowania na balkonie.

- W regulaminach spółdzielni mieszkaniowych czy wspólnot czasami są zapisy mówiące o tym, że nie wolno zapalać grilla na balkonie - mówi Joanna Wojtach ze szczecińskiej straży miejskiej. - Zwykłe zasady współżycia sąsiedzkiego powinny być przestrzegane. Ktoś, kto zdecydował się naruszyć przepisy przeciwpożarowe, złamał sąsiedzkie zasady i rozpalił grilla na balkonie, w ostateczności może natrafić na wizytę strażnika miejskiego.

W takiej sytuacji może się to skończyć mandatem, nawet do 500 złotych.

Legalnie można grillować na ogródkach działkowych. Należy jednak pamiętać o zachowaniu zasad przeciwpożarowych. Dotyczy to jednak tylko grilla. Rozpalanie ognisk na działkach jest zabronione.

Lista miejsc do rozpalania ognisk w Szczecinie jest dość długa, więc jeżeli planujecie spędzić wolny dzień przy pieczonej kiełbasie, sprawdźcie nasze zestawienie!

Przeczytaj również: Tak spektakularnie zachodzi słońce w Szczecinie! Musicie to zobaczyć! [GALERIA]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

25 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 0 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 14 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

3 godz. 59 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy