Zagadka złotego pociągu rozwiązana!

Zdjęcie z artykułu: Zagadka złotego pociągu rozwiązana! Bilety; Michał Zaręba
Ilustracja do artykułu Zagadka złotego pociągu rozwiązana!

Kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że powstał złoty pociąg specjalnie dla naszego regionu. W piątek Marszałek województwa Olgierd Geblewicz zdradził, że złoty pociąg odnalazł się w Zachodniopomorskiem.

Jest to pierwszy pociąg z serii 17, które trafią w ciągu najbliższych dwóch lat na zachodniopomorskie tory. Kursował będzie ze Szczecina do miejscowości nadmorskich. Pociąg dedykowany jest nie tylko mieszkańcom Szczecina, którzy zechcą wybrać się nad morze, ale także do mieszkańców np. Kołobrzegu, którzy chcieliby zwiedzić stolicę Pomorza Zachodniego.

Pierwszy kurs złotego pociągu odbędzie się 3 czerwca.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 1 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 15 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 0 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy