Uwaga rodzice – podpiszcie umowę z przedszkolem, macie czas do poniedziałku!

Zdjęcie z artykułu: Uwaga rodzice – podpiszcie umowę z przedszkolem, macie czas do poniedziałku! Przedszkole; Michał Zaręba
Ilustracja do artykułu Uwaga rodzice – podpiszcie umowę z przedszkolem, macie czas do poniedziałku!

Dotyczy to tych maluchów, które dostały się do przedszkola po pierwszej rekrutacji i tych, którzy przedłużają umowę z placówką.

Warto o tym pamiętać, ponieważ niepodpisanie umowy jest równoznaczne z rezygnacją z przedszkola. Rodzice przedszkolaków ze Szczecina mają jeszcze tylko jeden dzień (poniedziałek) na załatwienie sprawy. W umowie cywilno – prawnej, należy wpisać deklarowane godziny pobytu dziecka w placówce i ilość posiłków z których będzie korzystało dziecko w przedszkolu.


Nie wiadomo jeszcze ile miejsc w przedszkolach będzie czekać na szczecińskie maluchy. Wszystko zależy od deklaracji pozostania w placówce. Zdaniem rodziców – to loteria.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

6 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 9 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 23 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 8 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy