Uwaga na oszustów! Próbują wyłudzić pieniądze!

Zdjęcie z artykułu: Uwaga na oszustów! Próbują wyłudzić pieniądze! Oszuści w Szczecinie; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Uwaga na oszustów! Próbują wyłudzić pieniądze!

Dziś na terenie Szczecina odnotowano wiele zgłoszeń dotyczących próby wyłudzenia pieniędzy metodą "na policjanta" lub "pracownika poczty".  

Sprawca kontaktując się telefonicznie, przedstawiają się często jako policjant Arkadiusz Lipski, ostrzega przed fałszywym pracownikiem poczty i prosi o dokonanie przelewu na rzecz policji, celem zabezpieczenia kwoty. Ofiarą oszusta mogą paść osoby starsze, które pod jego namową mogą udać się do banku, celem dokonania przelewu na konto wskazanej osobie.

Osoby, z którymi oszust będzie próbował się skontaktować, proszone są o pilny kontakt z policją pod numerem alarmowym 112.

Przeczytaj również: Weekendowe imprezy w Szczecinie. Będą utrudnienia!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

31 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 6 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 20 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 5 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy