Ukrał klocki Lego, stanie przed sądem

Zdjęcie z artykułu: Ukrał klocki Lego, stanie przed sądem Stanie przed sądem za kradzież klocków; mat. policji
Ilustracja do artykułu Ukrał klocki Lego, stanie przed sądem

Policjanci z Choszczna otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, któremu ukradziono klocki lego. Do procederu miało dochodzić przez kilka tygodni między 24 czerwca a 5 sierpnia.

W sumie skradziono mu klocki o wartości 3 tysięcy złotych. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Pełczyc. Po zapoznaniu się ze sprawą udało im się namierzyć miłośnika Lego, który klocki ukradł. Okazał się nim siostrzeniec pokrzywdzonego. Wg ustaleń policji 20-latek pod nieobecność swojego wujka miał zabierać klocki, po czym je ukrył. Policjanci dotarli do miejsca, w którym znajdowały się skradzione klocki. 20-latek usłyszał zarzut kradzieży, za co odpowie przed sądem. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 15 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 26 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 38 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

7 godz. 4 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy