Tragiczny finał poszukiwań w Międzyzdrojach

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny finał poszukiwań w Międzyzdrojach Tragiczny finał poszukiwań w Międzyzdrojach; J.Gralka Radio Eska Szczecin
Ilustracja do artykułu Tragiczny finał poszukiwań w Międzyzdrojach

W nocy na brzegu znaleziono ciało dwudziestolatka, którego wczoraj poszukiwało WOPR i SAR. Wszedł do morza tuż przy molo, by się wykąpać niestety, z wody nie wyszedł.  

Do zdarzenia doszło wczoraj około południa. Mężczyzna wraz z kilkoma innymi osobami nie przejmował się kiepską pogodą, mimo braku słońca i niskiej temperatury postanowił wykąpać się w morzu. Wszystkie pozostałe osoby same wyszły na brzeg, mężczyzna jednak zaginął. Przez kilka godzin poszukiwali go ratownicy, niestety bezskutecznie. W nocy jego ciało odnaleziono na brzegu. Policja potwierdziła jego tożsamość. 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 5 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 16 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 28 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

6 godz. 54 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy