Tragiczny finał poszukiwań w Międzyzdrojach

Zdjęcie z artykułu: Tragiczny finał poszukiwań w Międzyzdrojach Tragiczny finał poszukiwań w Międzyzdrojach; J.Gralka Radio Eska Szczecin
Ilustracja do artykułu Tragiczny finał poszukiwań w Międzyzdrojach

W nocy na brzegu znaleziono ciało dwudziestolatka, którego wczoraj poszukiwało WOPR i SAR. Wszedł do morza tuż przy molo, by się wykąpać niestety, z wody nie wyszedł.  

Do zdarzenia doszło wczoraj około południa. Mężczyzna wraz z kilkoma innymi osobami nie przejmował się kiepską pogodą, mimo braku słońca i niskiej temperatury postanowił wykąpać się w morzu. Wszystkie pozostałe osoby same wyszły na brzeg, mężczyzna jednak zaginął. Przez kilka godzin poszukiwali go ratownicy, niestety bezskutecznie. W nocy jego ciało odnaleziono na brzegu. Policja potwierdziła jego tożsamość. 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

"SORRENTO" Powraca Na Gastronomiczną i Artystyczną Mapę Szczecina!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy