Szybki wyrok po zajściu na plaży w Świnoujściu

Zdjęcie z artykułu: Szybki wyrok po zajściu na plaży w Świnoujściu Szybki wyrok po zajściu na plaży w Świnoujściu; Eska Info Szczecin
Ilustracja do artykułu Szybki wyrok po zajściu na plaży w Świnoujściu

Dwie obywatelki Niemiec usłyszały wyrok po zajściach do jakich doszło kilka dni temu na świnoujskiej plaży. Przypomnijmy, pies jednej z nich rasy rottwieler pogryzł dziecko. Kobiety natomiast naruszyły nietykalność policjantów.

Sąd uznał, że naruszyły one nietykalność funkcjonariuszy, którzy interweniowali w tej sprawie. 54- i 76-latka, jak relacjonują świadkowie początkowo nie reagowały na to jak ich pies atakuje dziecko, później wszczęły awanturę. Przed sądem stanęły w trybie przyspieszonym.

Ustalono, że pies po plaży biegał bez smyczy i kagańca. Na szczęściu dziecku nic poważnego się nie stało. Funkcjonariusze wyczuli od nich woń alkoholu. Właścicielka nie chciała przyjąć mandatu, została przewieziona na komendę. Nie stosowała się jednak do poleceń funkcjonariuszy i była agresywna. Obie kobiety zostały zatrzymane. Przyznały się do zarzutu naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Sąd zasądził karę grzywny w wysokości 1 tyś. złotych.


 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 17 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 28 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 40 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

7 godz. 6 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy