Szczecinianie będą mogli wziąć udział w licytacji gigantycznego mieszkania

Zdjęcie z artykułu: Szczecinianie będą mogli wziąć udział w licytacji gigantycznego mieszkania Mieszkanie; jarmoluk/CC0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Szczecinianie będą mogli wziąć udział w licytacji gigantycznego mieszkania

Szczeciński samorząd organizuje przetarg na mieszkanie o powierzchni blisko 240 metrów kwadratowych. Lokal znajduje się w budynku przy al. Papieża Jana Pawła II .

Jest to typowe mieszkanie, jakie znajdowały się w Szczecinie przed 1945 r. Posiada aż sześć pokoi, po dwie łazienki, kuchnie i przedpokoje. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 33 tys. zł. Cena wywoławcza lokalu będzie wynosić 659 tys. zł. Fakt, iż mieszkanie położone jest w zabytkowej kamienicy ma wpływ na jego wartość. Po zakończeniu przetargu cena lokalu w ramach specjalnej bonifikaty zostanie obniżona o połowę. Licytację wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą cenę, zwycięzca postępowania zawrze z Gminą notarialną umowę nabycia nieruchomości.

Przetarg na to mieszkanie odbędzie się 14 września. Dodajmy, że od początku roku Miasto poprzez organizację przetargów sprzedało 8 lokali mieszkalnych o łącznej użytkowej powierzchni ponad 700 metrów kwadratowych.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

26 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 1 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 15 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 0 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy