Szczecinianie będą mogli wziąć udział w licytacji gigantycznego mieszkania

Zdjęcie z artykułu: Szczecinianie będą mogli wziąć udział w licytacji gigantycznego mieszkania Mieszkanie; jarmoluk/CC0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Szczecinianie będą mogli wziąć udział w licytacji gigantycznego mieszkania

Szczeciński samorząd organizuje przetarg na mieszkanie o powierzchni blisko 240 metrów kwadratowych. Lokal znajduje się w budynku przy al. Papieża Jana Pawła II .

Jest to typowe mieszkanie, jakie znajdowały się w Szczecinie przed 1945 r. Posiada aż sześć pokoi, po dwie łazienki, kuchnie i przedpokoje. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 33 tys. zł. Cena wywoławcza lokalu będzie wynosić 659 tys. zł. Fakt, iż mieszkanie położone jest w zabytkowej kamienicy ma wpływ na jego wartość. Po zakończeniu przetargu cena lokalu w ramach specjalnej bonifikaty zostanie obniżona o połowę. Licytację wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą cenę, zwycięzca postępowania zawrze z Gminą notarialną umowę nabycia nieruchomości.

Przetarg na to mieszkanie odbędzie się 14 września. Dodajmy, że od początku roku Miasto poprzez organizację przetargów sprzedało 8 lokali mieszkalnych o łącznej użytkowej powierzchni ponad 700 metrów kwadratowych.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy