Szczecin: Mieszkania socjalne. W piątek ogłoszenie wyników [AUDIO]

Zdjęcie z artykułu: Szczecin: Mieszkania socjalne. W piątek ogłoszenie wyników [AUDIO] Szczecin: Mieszkania socjalne. W piątek ogłoszenie wyników; fot. Photo-Mix, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Szczecin: Mieszkania socjalne. W piątek ogłoszenie wyników [AUDIO]

19 maja dowiemy się, kto będzie mógł wynająć mieszkanie socjalne w Szczecinie. Aż 953 osoby złożyły wniosek o wynajęcie lokali.

Miało to miejsce podczas naboru, który trwał od 15 kwietnia do 15 września 2016 r. Osoby ubiegające się o mieszkanie dowiedzą się, jaką decyzje w tej sprawie podjął ZBiLK (Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych) - w oparciu chociażby o obecne warunki mieszkaniowe, liczbę osób znajdujących się w rodzinie czy stan zdrowia wnioskodawcy.

Listy będą wywieszone w piątek 19 maja o godzinie 13.00 w siedzibie ZBiLK-u (ul. Mariacka 25), będzie można je też zobaczyć na stronie internetowej instytucji.

Tematem zajął się reporter Eski, Grzegorz Piepke. O szczegółach mówi Marcin Nieradka, rzecznik prasowy ds. mieszkalnictwa:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

25 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 0 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 14 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

3 godz. 59 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy