Proponował podwiezienie srebrnym oplem. Policja poszukuje świadków

Zdjęcie z artykułu: Proponował podwiezienie srebrnym oplem. Policja poszukuje świadków Poszukiwani świadkowie; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Proponował podwiezienie srebrnym oplem. Policja poszukuje świadków

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Szczecinie pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie prowadzą śledztwo dotyczące przestępstw, których mógł się dopuścić 56-letni mieszkaniec Szczecina. Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie.  

Poszukiwane są osoby, które w okolicach szczecińskich lokali rozrywkowych, w porze nocnej były zaczepiane przez 56-latka. Mężczyzna proponował zwykle pomoc lub podwiezienie do domu. Jeździł on samochodem marki Opel Astra koloru srebrnego z charakterystycznym ciemnym pasem z tyłu auta.

Osoby, które miały kontakt z mężczyzną proszone są o zgłoszenie się do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Szczecinie przy ul. Papieża Jana Pawła II 37, pokój 208 (budynek KP Szczecin-Niebuszewo) lub kontakt telefoniczny z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie 91 82 13 565.

Przeczytaj również: Chciał "odwdzięczyć się dobrym obiadem". W ramach rewanżu dostał... areszt!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

8 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 11 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 25 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 10 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy