Proponował podwiezienie srebrnym oplem. Policja poszukuje świadków

Zdjęcie z artykułu: Proponował podwiezienie srebrnym oplem. Policja poszukuje świadków Poszukiwani świadkowie; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Proponował podwiezienie srebrnym oplem. Policja poszukuje świadków

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Szczecinie pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Szczecinie prowadzą śledztwo dotyczące przestępstw, których mógł się dopuścić 56-letni mieszkaniec Szczecina. Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie.  

Poszukiwane są osoby, które w okolicach szczecińskich lokali rozrywkowych, w porze nocnej były zaczepiane przez 56-latka. Mężczyzna proponował zwykle pomoc lub podwiezienie do domu. Jeździł on samochodem marki Opel Astra koloru srebrnego z charakterystycznym ciemnym pasem z tyłu auta.

Osoby, które miały kontakt z mężczyzną proszone są o zgłoszenie się do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Szczecinie przy ul. Papieża Jana Pawła II 37, pokój 208 (budynek KP Szczecin-Niebuszewo) lub kontakt telefoniczny z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie 91 82 13 565.

Przeczytaj również: Chciał "odwdzięczyć się dobrym obiadem". W ramach rewanżu dostał... areszt!

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy