Pogoda na weekend w Szczecinie: Jaka będzie w dniach 26-28 maja?

Zdjęcie z artykułu: Pogoda na weekend w Szczecinie: Jaka będzie w dniach 26-28 maja? Pogoda na weekend w Szczecinie: Jak będzie w Noc Muzeów?; fot. neufal54, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu Pogoda na weekend w Szczecinie: Jaka będzie w dniach 26-28 maja?

Przed nami kolejny weekend, co dla wielu osób będzie okazją do tego, aby czas wolny spędzać na świeżym powietrzu. Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w dniach 26-28 maja.

W piątek może nas czekać pochmurny, ale ciepły dzień, z temperaturą na poziomie ok. 20 stopni Celsjusza. Za to sobota i niedziela w Szczecinie zapowiadają się słonecznie. 27 maja będzie ok. 23 stopni Celsjusza, a w niedzielę nawet 25 stopni.

Wiatr będzie słaby. Najmocniej powieje w piątek (ok. 14 km/h) oraz w niedzielę (ok. 17 km/h).

Sprawdźcie pogodę dla miasta: POGODA W SZCZECINIE - aktualna, prognozy, długoterminowa

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

27 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 2 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 16 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 1 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy