Okradał piwnice, wpadł w Boże Ciało

Zdjęcie z artykułu: Okradał piwnice, wpadł w Boże Ciało Nastolatek okradał piwnice; KIAnke / CC0 / pixabay.com
Ilustracja do artykułu Okradał piwnice, wpadł w Boże Ciało

Szczecińscy policjanci zatrzymali nastolatka, który włamywał się do piwnic. Jego łupem padały głównie elektronarzędzia i wartościowsze przedmioty, które mógł sprzedać. 18-latek wpadł w ręce stróżów prawa w Boże Ciało.

Chłopak został zatrzymany po tym jak dostał się do dwóch piwnic w budynku wielorodzinnym. Wcześniej policjanci typowali nastolatka do innych włamań, które miały miejsce w Szczecinie. Po zatrzymaniu 18-latek przyznał się do kilku włamań, które popełnił od początku maja. Część z nich nie została zgłoszona, więc policjanci będą docierać teraz do osób pokrzywdzonych przez młodzieńca.

Jego łupem padały głównie elektronarzędzia, sprzęty do użytku domowego i akcesoria samochodowe. Policjanci odzyskali sprzęt skradziony z jednej z piwnic, do której sprawca włamał się w dniu zatrzymania.

Włamywacz usłyszał już zarzuty, po uzupełnieniu materiału dowodowego usłyszy kolejne. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.  

Przeczytaj również: Zatrzymani o rozbój ukrywali uciekiniera w szafie

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 6 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 17 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 29 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

6 godz. 55 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy