Okradał piwnice, wpadł w Boże Ciało

Zdjęcie z artykułu: Okradał piwnice, wpadł w Boże Ciało Nastolatek okradał piwnice; KIAnke / CC0 / pixabay.com
Ilustracja do artykułu Okradał piwnice, wpadł w Boże Ciało

Szczecińscy policjanci zatrzymali nastolatka, który włamywał się do piwnic. Jego łupem padały głównie elektronarzędzia i wartościowsze przedmioty, które mógł sprzedać. 18-latek wpadł w ręce stróżów prawa w Boże Ciało.

Chłopak został zatrzymany po tym jak dostał się do dwóch piwnic w budynku wielorodzinnym. Wcześniej policjanci typowali nastolatka do innych włamań, które miały miejsce w Szczecinie. Po zatrzymaniu 18-latek przyznał się do kilku włamań, które popełnił od początku maja. Część z nich nie została zgłoszona, więc policjanci będą docierać teraz do osób pokrzywdzonych przez młodzieńca.

Jego łupem padały głównie elektronarzędzia, sprzęty do użytku domowego i akcesoria samochodowe. Policjanci odzyskali sprzęt skradziony z jednej z piwnic, do której sprawca włamał się w dniu zatrzymania.

Włamywacz usłyszał już zarzuty, po uzupełnieniu materiału dowodowego usłyszy kolejne. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.  

Przeczytaj również: Zatrzymani o rozbój ukrywali uciekiniera w szafie

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

"SORRENTO" Powraca Na Gastronomiczną i Artystyczną Mapę Szczecina!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy