Nieznani sprawcy uszkodzili blisko 30 samochodów w centrum Szczecina

Zdjęcie z artykułu: Nieznani sprawcy uszkodzili blisko 30 samochodów w centrum Szczecina Uszkodzone samochody w centrum Szczecina; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Nieznani sprawcy uszkodzili blisko 30 samochodów w centrum Szczecina

W nocy z piątku na sobotę nieznani sprawcy uszkodzili około 30 samochodów w centrum Szczecina. Ktoś porysował karoserie i poprzebijał opony w samochodach zaparkowanych na ulicach.  

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na alei Wojska Polskiego i ulicy Małkowskiego. Policja ujawniła 27 zaparkowanych samochodów z uszkodzonym lakierem i poprzebijanymi oponami. Funkcjonariusze próbują dotrzeć do właścicieli pojazdów. Wielu z nich może być nieświadomych tego, że ich mienie zostało uszkodzone.

Na razie nie udało się nikogo zatrzymać. Policja zabezpiecza dowody i sprawdza zapisy kamer monitoringu.

Przeczytaj również: CBŚP rozbiło gang okradający TIRy. Odzyskano przedmioty o wartości ponad 2 milionów złotych [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 18 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 29 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 41 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

7 godz. 7 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy