Kierowca poszukiwany, potrzebna pomoc mieszkańców

Zdjęcie z artykułu: Kierowca poszukiwany, potrzebna pomoc mieszkańców Kierowca poszukiwany, potrzebna pomoc mieszkańców.; Eska Info Szczecin
Ilustracja do artykułu Kierowca poszukiwany, potrzebna pomoc mieszkańców

Policja poszukuje świadków kolejnego zdarzenia drogowego. Tym razem poszukiwany jest samochód i jego kierowca, który nie udzielił pierwszeństwa przejazdu autobusowi linii 75. 

Do zdarzenia doszło 11 kwietnia, po godzinie 13 na ulicy 26 Kwietnia w kierunku centrum miasta. Poszukiwany kierowca samochodu osobowego miał nie udzielić pierwszeństwa przejazdu autobusowi, przez co jego  kierowca musiał gwałtownie hamować. Ucierpiał przez to jeden pasażer, który przewrócił się i doznał obrażeń. Policjanci niestety nie wiedzą jakiej marki to samochód. 

Policja prosi, by wszystkie osoby, które podróżowały tym autobusem, lub chociaż widziały co się stało skontaktowały się z funkcjonariuszami z Komisariatu Szczecin Pogodno, osobiście bądź telefonicznie.


 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 26.05.2017 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

8 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 11 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 25 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 10 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy