Kierowca poszukiwany, potrzebna pomoc mieszkańców

Zdjęcie z artykułu: Kierowca poszukiwany, potrzebna pomoc mieszkańców Kierowca poszukiwany, potrzebna pomoc mieszkańców.; Eska Info Szczecin
Ilustracja do artykułu Kierowca poszukiwany, potrzebna pomoc mieszkańców

Policja poszukuje świadków kolejnego zdarzenia drogowego. Tym razem poszukiwany jest samochód i jego kierowca, który nie udzielił pierwszeństwa przejazdu autobusowi linii 75. 

Do zdarzenia doszło 11 kwietnia, po godzinie 13 na ulicy 26 Kwietnia w kierunku centrum miasta. Poszukiwany kierowca samochodu osobowego miał nie udzielić pierwszeństwa przejazdu autobusowi, przez co jego  kierowca musiał gwałtownie hamować. Ucierpiał przez to jeden pasażer, który przewrócił się i doznał obrażeń. Policjanci niestety nie wiedzą jakiej marki to samochód. 

Policja prosi, by wszystkie osoby, które podróżowały tym autobusem, lub chociaż widziały co się stało skontaktowały się z funkcjonariuszami z Komisariatu Szczecin Pogodno, osobiście bądź telefonicznie.


 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL zobrazował, jak naprawdę wygląda weekend z życia DJ-a! Co się dzieje w teledysku? Przekonajcie się na ESKA.pl!

3 godz. 21 min.
Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Bayern Monachium - Borussia Dortmund 26 kwietnia 2017: gdzie i o której oglądać półfinał Pucharu Niemiec? Szczegóły transmisji hitowego meczu z udziałem Lewandowskiego i Piszczka sprawdzicie na ESKA.pl!

3 godz. 40 min.
Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów pojawiła się na okładce swojej nowej piosenki i w teledysku! Czy wokalistka naprawdę obcięła włosy? Przekonajcie się na ESKA.pl

3 godz. 41 min.
Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

Mecz Mans Zelmerlow kontra fani z Polski to wyjątkowe piłkarskie starcie organizowane na szczytny cel. Kiedy i gdzie odbędzie? Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 57 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy