IKEA w Szczecinie: Zakupy przez internet już możliwe. Dostawy dwa razy w tygodniu

Zdjęcie z artykułu: IKEA w Szczecinie: Zakupy przez internet już możliwe. Dostawy dwa razy w tygodniu IKEA w Szczecinie: Zakupy przez internet już możliwe. Dostawy dwa razy w tygodniu; fot. mastrminda, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu IKEA w Szczecinie: Zakupy przez internet już możliwe. Dostawy dwa razy w tygodniu

W Szczecinie nie ma sklepu sieci IKEA. Jednak mieszkańcy miasta mają już możliwość składania zamówień w Internecie razem z dostawą.

Mieszkańcy Szczecina mają od teraz możliwość robienia zakupów online poprzez stronę sklepu IKEA. Szczecin jest jednym z 10 dodatkowych miast, do których popularna sieć zdecydowała się dostarczać zamówienia złożone poprzez sklep internetowy. Wcześniej z takiej możliwości korzystać mogli tylko mieszkańcy miast, w który IKEA miała swoje sklepy.

Czytajcie też: Dobre wieści dla szczecińskich (i nie tylko) fanów sklepu IKEA!

Zamówienia z IKEA będą dostarczane do Szczecina w każdą środę i sobotę. Cena transportu rozpoczyna się od 49 zł (waga przesyłki do 50 kg).

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

29 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 4 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 18 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 3 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy