IKEA w Szczecinie: Zakupy przez internet już możliwe. Dostawy dwa razy w tygodniu

Zdjęcie z artykułu: IKEA w Szczecinie: Zakupy przez internet już możliwe. Dostawy dwa razy w tygodniu IKEA w Szczecinie: Zakupy przez internet już możliwe. Dostawy dwa razy w tygodniu; fot. mastrminda, pixabay.com, CC0 Public Domain
Ilustracja do artykułu IKEA w Szczecinie: Zakupy przez internet już możliwe. Dostawy dwa razy w tygodniu

W Szczecinie nie ma sklepu sieci IKEA. Jednak mieszkańcy miasta mają już możliwość składania zamówień w Internecie razem z dostawą.

Mieszkańcy Szczecina mają od teraz możliwość robienia zakupów online poprzez stronę sklepu IKEA. Szczecin jest jednym z 10 dodatkowych miast, do których popularna sieć zdecydowała się dostarczać zamówienia złożone poprzez sklep internetowy. Wcześniej z takiej możliwości korzystać mogli tylko mieszkańcy miast, w który IKEA miała swoje sklepy.

Czytajcie też: Dobre wieści dla szczecińskich (i nie tylko) fanów sklepu IKEA!

Zamówienia z IKEA będą dostarczane do Szczecina w każdą środę i sobotę. Cena transportu rozpoczyna się od 49 zł (waga przesyłki do 50 kg).

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy