Dramat w cieniu wielkich żaglowców. Rasistowski atak siekierą w jednym ze szczecińskich klubów

Zdjęcie z artykułu: Dramat w cieniu wielkich żaglowców. Rasistowski atak siekierą w jednym ze szczecińskich klubów Rasistowski atak siekierą; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Dramat w cieniu wielkich żaglowców. Rasistowski atak siekierą w jednym ze szczecińskich klubów

Do dramatycznych scen doszło w nocy z soboty na niedzielę w jednym ze szczecińskich klubów, podczas gdy tysiące szczecinian i turystów bawiły się na finale The Tall Ships Races.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", w klubie przy ul. Dworcowej pięciu mężczyzn zaatakowało czarnoskórego boksera Patryka F. Jak ustaliła policja, napastnicy byli powiązani ze środowiskiem kiboli. Patryk F. wychodząc z klubu usłyszał "Już stąd nie wyjdziesz", po czym został zaatakowany przez pięciu mężczyzn. Bokser został zaatakowany siekierą, otrzymał kilka ciosów. Obecnie ciężko ranny przebywa w szpitalu przy Unii Lubelskiej.

Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Przeczytaj również: Uwaga na nadmorskich oszustów! Wymyślili nową metodę "na rozmienianie pieniędzy"

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 13 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 24 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 36 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

7 godz. 2 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy