Długi weekend w Zachodniopomorskiem pod znakiem pijanych kierowców

Zdjęcie z artykułu: Długi weekend w Zachodniopomorskiem pod znakiem pijanych kierowców Alkomat; miguelrd68, CC0 Public Domain, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Długi weekend w Zachodniopomorskiem pod znakiem pijanych kierowców

Za nami długi, trwający aż cztery dni weekend. Policjanci wstępnie podsumowali ten czas na zachodniopomorskich drogach. Niestety upłynął on pod znakiem pijanych kierowców.  

Tylko w ciągu trzech dni długiego weekendu na drogach regionu doszło do pięciu wypadków, w których pięć osób zostało rannych a dwie poniosły śmierć. W tym samym czasie policjanci zatrzymali ponad 65 nietrzeźwych kierujących.

Do śmiertelnych wypadków doszło w piątek 16 czerwca w powiecie gryfińskim oraz koszalińskim. Około godziny 15:00 w pobliżu miejscowości Krzywin 56-letnia mieszkanka tego powiatu kierując oplem Agila na łuku drogi nie opanowała pojazdu, zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Kolejny wypadek miał miejsce w okolicach Mielna około godz. 16:30. 42-letnia mieszkanka powiatu koszalińskiego kierując subaru Imprezą na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń ciała kierująca poniosła śmierć na miejscu. 19-letni pasażer, nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Dla porównanie rok temu, podczas długiego weekendu w Boże Ciało, na drogach województwa zachodniopomorskiego odnotowano 23 wypadki, w których 1 osoba zginęła a 26 zostało rannych.

Przeczytaj również: Zatrzymali pijanego Chorwata i zapobiegli ewentualnemu nieszczęściu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 8 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 19 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 31 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

6 godz. 57 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy