Długi weekend w Zachodniopomorskiem pod znakiem pijanych kierowców

Zdjęcie z artykułu: Długi weekend w Zachodniopomorskiem pod znakiem pijanych kierowców Alkomat; miguelrd68, CC0 Public Domain, pixabay.com
Ilustracja do artykułu Długi weekend w Zachodniopomorskiem pod znakiem pijanych kierowców

Za nami długi, trwający aż cztery dni weekend. Policjanci wstępnie podsumowali ten czas na zachodniopomorskich drogach. Niestety upłynął on pod znakiem pijanych kierowców.  

Tylko w ciągu trzech dni długiego weekendu na drogach regionu doszło do pięciu wypadków, w których pięć osób zostało rannych a dwie poniosły śmierć. W tym samym czasie policjanci zatrzymali ponad 65 nietrzeźwych kierujących.

Do śmiertelnych wypadków doszło w piątek 16 czerwca w powiecie gryfińskim oraz koszalińskim. Około godziny 15:00 w pobliżu miejscowości Krzywin 56-letnia mieszkanka tego powiatu kierując oplem Agila na łuku drogi nie opanowała pojazdu, zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Kolejny wypadek miał miejsce w okolicach Mielna około godz. 16:30. 42-letnia mieszkanka powiatu koszalińskiego kierując subaru Imprezą na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń ciała kierująca poniosła śmierć na miejscu. 19-letni pasażer, nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Dla porównanie rok temu, podczas długiego weekendu w Boże Ciało, na drogach województwa zachodniopomorskiego odnotowano 23 wypadki, w których 1 osoba zginęła a 26 zostało rannych.

Przeczytaj również: Zatrzymali pijanego Chorwata i zapobiegli ewentualnemu nieszczęściu

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!

24 czerwca 2017, 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.

24 czerwca 2017, 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!

24 czerwca 2017, 15:53
Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 

24 czerwca 2017, 15:53

"SORRENTO" Powraca Na Gastronomiczną i Artystyczną Mapę Szczecina!!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy