Długi weekend – część urzędów zamknięta w poniedziałek

Zdjęcie z artykułu: Długi weekend – część urzędów zamknięta w poniedziałek Długi weekend – część urzędów i instytucji zamknięta w poniedziałek; Eska Info Szczecin
Ilustracja do artykułu Długi weekend – część urzędów zamknięta w poniedziałek

Trwa kolejny długi weekend. Każdy kto wziął wolny poniedziałek w pracy, weekendowy wypoczynek przedłużył sobie do wtorku. Takie rozwiązanie wybrali też pracownicy szczecińskich urzędów i instytucji.

Otwarty dla mieszkańców będzie Urząd Miasta w Szczecinie. Tutaj mimo długiego weekendu, także w poniedziałek załatwimy wszystkie sprawy. Podobnie będzie w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Narodowym Funduszu Zdrowia. Zamknięte natomiast będą Urząd Wojewódzki, Marszałkowski a także Urzędy Skarbowe i Izba Skarbowa. Cześć urzędników ten dzień odrobi pracując 9 września, w sobotę. Inni odbierają wolny dzień za 11 listopada, który w tym roku przypadnie w sobotę.

Przypominamy, że w związku z długim weekendem policja prowadzi wzmożone kontrole na drogach. Funkcjonariusze zwracają przede wszystkim uwagę na prędkość z jaką poruszają się kierowcy, stan techniczny samochodów i oczywiście trzeźwość kierujących. 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 10 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 21 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 33 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

6 godz. 59 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy