Brutalny atak w centrum Szczecina. Mężczyzna został oblany żrącym płynem!

Zdjęcie z artykułu: Brutalny atak w centrum Szczecina. Mężczyzna został oblany żrącym płynem! Policja poszukuje sprawcy ataku w centrum Szczecina; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Brutalny atak w centrum Szczecina. Mężczyzna został oblany żrącym płynem!

Policja poszukuje sprawcy ataku na przechodnia, do którego doszło w poniedziałek rano. Około godziny 7.00, na ul. Obrońców Stalingradu w okolicy Galerii Kaskada nieznany napastnik oblał mężczyznę żrącą substancją.

Płyn, którym został oblany mężczyzna, spowodował u niego oparzenia twarzy i klatki piersiowej. Poszkodowany trafił do szpitala. Nie wiadomo, kim jest sprawca ataku i jakie były motywy jego działania.

Policja zabezpieczyła już nagrania z kamer monitoringu i próbki substancji, którą został oblany mężczyzna. Funkcjonariusze apelują także do świadków zdarzenia, by skontaktowali się z policją, aby pomóc w ustaleniu sprawcy.

Przeczytaj również: Nowość w Szczecinie. "Kocie oczka" mają poprawić bezpieczeństwo pieszych

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy