Brutalny atak w centrum Szczecina. Mężczyzna został oblany żrącym płynem!

Zdjęcie z artykułu: Brutalny atak w centrum Szczecina. Mężczyzna został oblany żrącym płynem! Policja poszukuje sprawcy ataku w centrum Szczecina; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Brutalny atak w centrum Szczecina. Mężczyzna został oblany żrącym płynem!

Policja poszukuje sprawcy ataku na przechodnia, do którego doszło w poniedziałek rano. Około godziny 7.00, na ul. Obrońców Stalingradu w okolicy Galerii Kaskada nieznany napastnik oblał mężczyznę żrącą substancją.

Płyn, którym został oblany mężczyzna, spowodował u niego oparzenia twarzy i klatki piersiowej. Poszkodowany trafił do szpitala. Nie wiadomo, kim jest sprawca ataku i jakie były motywy jego działania.

Policja zabezpieczyła już nagrania z kamer monitoringu i próbki substancji, którą został oblany mężczyzna. Funkcjonariusze apelują także do świadków zdarzenia, by skontaktowali się z policją, aby pomóc w ustaleniu sprawcy.

Przeczytaj również: Nowość w Szczecinie. "Kocie oczka" mają poprawić bezpieczeństwo pieszych

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Nowa piosenka Lanberry wraz z teledyskiem pojawiła się w sieci 23 marca! Tekst utworu Zagadka podrzucamy Wam na ESKA.pl! 

4 godz. 53 min.
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Ktoś sprzedaje torbę z powietrzem z koncertu Adele. Szaleństwo? Być może, ale aukcji z takimi absurdalnymi rzeczami od gwiazd było już wiele! TOP 5 odjechanych fanowskich gadżetów sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!

6 godz. 17 min.
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl

6 godz. 36 min.
Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz wydała swoją pierwszą piosenkę! Jak brzmi utwór pt. Niebo bliżej nas? Czy będzie hitem? Posłuchajcie i oceńcie to na ESKA.pl!

6 godz. 45 min.

Podpisz Oświadczenie Woli - może uratujesz komuś życie ...Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy