Brutalny atak w centrum Szczecina. Mężczyzna został oblany żrącym płynem!

Zdjęcie z artykułu: Brutalny atak w centrum Szczecina. Mężczyzna został oblany żrącym płynem! Policja poszukuje sprawcy ataku w centrum Szczecina; ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu Brutalny atak w centrum Szczecina. Mężczyzna został oblany żrącym płynem!

Policja poszukuje sprawcy ataku na przechodnia, do którego doszło w poniedziałek rano. Około godziny 7.00, na ul. Obrońców Stalingradu w okolicy Galerii Kaskada nieznany napastnik oblał mężczyznę żrącą substancją.

Płyn, którym został oblany mężczyzna, spowodował u niego oparzenia twarzy i klatki piersiowej. Poszkodowany trafił do szpitala. Nie wiadomo, kim jest sprawca ataku i jakie były motywy jego działania.

Policja zabezpieczyła już nagrania z kamer monitoringu i próbki substancji, którą został oblany mężczyzna. Funkcjonariusze apelują także do świadków zdarzenia, by skontaktowali się z policją, aby pomóc w ustaleniu sprawcy.

Przeczytaj również: Nowość w Szczecinie. "Kocie oczka" mają poprawić bezpieczeństwo pieszych

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

32 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 7 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 21 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 6 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy