Bilety za złotówkę – promocja przedłużona

Zdjęcie z artykułu: Bilety za złotówkę – promocja przedłużona Bilety za złotówkę – promocja przedłużona; Eska Info Szczecin
Ilustracja do artykułu Bilety za złotówkę – promocja przedłużona

To oferta Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie. Tańsze bilety kupimy jednak tylko używając Mobilnej Karty Miejskiej. Dzięki temu po Szczecinie komunikacją miejską możemy jeździć taniej.  

Dzięki promocji bilety jednorazowe, czasowe o wartości minimum 2 zł z limitem czasowym do 60 minut kupimy za 1 zł. Do 20 sierpnia za bilety takie zapłacimy kartą płatniczą, natomiast od 21 sierpnia przy użyciu portfela elektronicznego Masterpass poprzez system Mobilnej Karty Miejskiej Miasta Szczecin. Oferta obowiązuje do końca roku. Aplikację można pobrać z sklepie Google Play oraz na stronie internetowej www.gopay24.pl.

Jak informuje ZdiTM bilety zakupione od 1 lipca do 6 lipca, które spełniają warunki regulaminu promocji, również zostaną uwzględnione.

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.

6 godz. 18 min.
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?

6 godz. 29 min.
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.

6 godz. 41 min.
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?

7 godz. 7 min.

Praca marzeń?!?! To możliwe ze szkołą ŻAK!! Sprawdź! Zapraszamy >>Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy