Mieszkańcy Gumieniec doczekają się... chodnika!

Zdjęcie z artykułu: Mieszkańcy Gumieniec doczekają się... chodnika! Ulica Zielona; ZDiTM Szczecin
Ilustracja do artykułu Mieszkańcy Gumieniec doczekają się... chodnika!

Niewielka ulica Zielona na szczecińskich Gumieńcach, pomimo iż znajduje się w ładnej okolicy, otoczonej zielenią i domami jednorodzinnymi, nie posiada na swojej większej części tak podstawowej rzeczy jak chodnik, co nie tylko negatywnie wpływa na estetykę, ale także bezpieczeństwo. To ma się zmienić już w ciągu najbliższych tygodni.  

Prace potrwają około miesiąca, w zależności od warunków atmosferycznych. Na odcinku od Krakowskiej do Jesionowej wybudowany zostanie nowy ciąg pieszy, a na części od ul. Jesionowej do ul. Bronowickiej chodnik zostanie wyremontowany. Przebudowane zostaną także zjazdy i wykonane zostanie odwodnienie jezdni. Zrobiona zostanie korekta łuków na skrzyżowaniach. Poprawi się dzięki temu bezpieczeństwo zarówno pieszych jak i kierowców.

Na całej długości ulicy Zielonej obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/godz.

Przeczytaj również: Weekendowe imprezy w Szczecinie. Będą utrudnienia!

Zobacz podsumowanie tygodnia ESKA INFO:

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

31 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 6 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 20 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 5 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy