Koniec utrudnień dla pasażerów. Kasa już otwarta

Zdjęcie z artykułu: Koniec utrudnień dla pasażerów. Kasa już otwarta Kasa biletowa ZDiTM; Grzegorz Kluczyński
Ilustracja do artykułu Koniec utrudnień dla pasażerów. Kasa już otwarta

Pasażerowie szczecińskiej komunikacji miejskiej mogą już korzystać z nieczynnej od ponad miesiąca kasy biletowej przy Bramie Portowej. Remont dobiegł już końca, a dla klientów przygotowano wiele udogodnień.  

Kasa przystosowana została dla osób niepełnosprawnych poprzez m.in. obniżenie lady oraz wprowadzenie w systemie kolejkowym pierwszeństwa dla osób niepełnosprawnych.

- Elektroniczny system kolejkowy został wprowadzony z uwagi przede wszystkim na  fakt, iż kasa oprócz sprzedaży wszystkich rodzajów biletów komunikacji miejskiej obsługuje również Szczecińską Kartę Rodziną - tłumaczy Marta Kwiecień-Zwierzyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. Przypomnijmy, można tutaj wyrobić kartę lub jej duplikat oraz przedłużyć jej ważność.

Skorzystają także pasażerowie, którzy zaopatrują się w bilety jednorazowe. W systemie kolejkowym wprowadzono także tzw. szybką obsługę, która skierowana jest do pasażerów, którzy pragną zakupić szybko bilet  jednorazowy.

Kasa czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 20.30.

Przeczytaj również: Motorówkami w Szczecinie popływamy dłużej [AUDIO, WIDEO]

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy