ESKA Music Awards Szczecin 2016: Jak dojechać komunikacją miejską do hali Azoty Arena? [TRAMWAJE, AUTOBUSY, CENY BILETÓW]

Komunikacja miejska na ESKA Music Awards 2016 7 ESKA Music Awards Szczecin 2016: Jak dojechać komunikacją miejską do hali Azoty Arena? [TRAMWAJE, AUTOBUSY]
Komunikacja miejska na ESKA Music Awards 2016 / ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards Szczecin 2016: Jak dojechać komunikacją miejską do hali Azoty Arena? [TRAMWAJE, AUTOBUSY, CENY BILETÓW]

Do gali ESKA Music Awards 2016 zostało coraz mniej czasu. Do Szczecina przyjadą fani muzyki z całej Polski. Nie wszyscy jednak wiedzą jak dojechać do hali Azoty Arena, w której wystąpią największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Jakim tramwajem dojedziemy na galę EMA 2016? Do jakiego autobusu trzeba wsiąść i na jakim przystanku wysiąść? Podpowiadamy!

Chociaż hala Azoty Arena znajduje się w znacznej odległości od centrum miasta i od dworca PKP Szczecin Główny, dojazd komunikacją miejską nie powinien stanowić większego problemu nawet dla osób, które nie znają Szczecina. Wysiadając z pociągu, dojedziemy bezpośrednio do hali zarówno tramwajami jak i autobusami. Podróż z dworca zajmie nie więcej niż pół godziny.

Chcecie szybko i sprawnie dotrzeć na galę ESKA Music Awards 2016? Sprawdźcie, jakimi środkami komunikacji miejskiej dojedziecie do hali Azoty Arena!

>> ESKA Music Awards 2016 - wszystkie informacje na eska.pl

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Nowa piosenka Lanberry wraz z teledyskiem pojawiła się w sieci 23 marca! Tekst utworu Zagadka podrzucamy Wam na ESKA.pl! 

4 godz. 52 min.
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Ktoś sprzedaje torbę z powietrzem z koncertu Adele. Szaleństwo? Być może, ale aukcji z takimi absurdalnymi rzeczami od gwiazd było już wiele! TOP 5 odjechanych fanowskich gadżetów sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!

6 godz. 16 min.
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl

6 godz. 35 min.
Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz wydała swoją pierwszą piosenkę! Jak brzmi utwór pt. Niebo bliżej nas? Czy będzie hitem? Posłuchajcie i oceńcie to na ESKA.pl!

6 godz. 44 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy