ESKA Music Awards Szczecin 2016: Jak dojechać komunikacją miejską do hali Azoty Arena? [TRAMWAJE, AUTOBUSY, CENY BILETÓW]

Komunikacja miejska na ESKA Music Awards 2016 7 ESKA Music Awards Szczecin 2016: Jak dojechać komunikacją miejską do hali Azoty Arena? [TRAMWAJE, AUTOBUSY]
Komunikacja miejska na ESKA Music Awards 2016 / ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards Szczecin 2016: Jak dojechać komunikacją miejską do hali Azoty Arena? [TRAMWAJE, AUTOBUSY, CENY BILETÓW]

Do gali ESKA Music Awards 2016 zostało coraz mniej czasu. Do Szczecina przyjadą fani muzyki z całej Polski. Nie wszyscy jednak wiedzą jak dojechać do hali Azoty Arena, w której wystąpią największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Jakim tramwajem dojedziemy na galę EMA 2016? Do jakiego autobusu trzeba wsiąść i na jakim przystanku wysiąść? Podpowiadamy!

Chociaż hala Azoty Arena znajduje się w znacznej odległości od centrum miasta i od dworca PKP Szczecin Główny, dojazd komunikacją miejską nie powinien stanowić większego problemu nawet dla osób, które nie znają Szczecina. Wysiadając z pociągu, dojedziemy bezpośrednio do hali zarówno tramwajami jak i autobusami. Podróż z dworca zajmie nie więcej niż pół godziny.

Chcecie szybko i sprawnie dotrzeć na galę ESKA Music Awards 2016? Sprawdźcie, jakimi środkami komunikacji miejskiej dojedziecie do hali Azoty Arena!

>> ESKA Music Awards 2016 - wszystkie informacje na eska.pl

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL zobrazował, jak naprawdę wygląda weekend z życia DJ-a! Co się dzieje w teledysku? Przekonajcie się na ESKA.pl!

3 godz. 18 min.
Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Bayern Monachium - Borussia Dortmund 26 kwietnia 2017: gdzie i o której oglądać półfinał Pucharu Niemiec? Szczegóły transmisji hitowego meczu z udziałem Lewandowskiego i Piszczka sprawdzicie na ESKA.pl!

3 godz. 37 min.
Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów pojawiła się na okładce swojej nowej piosenki i w teledysku! Czy wokalistka naprawdę obcięła włosy? Przekonajcie się na ESKA.pl

3 godz. 38 min.
Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

Mecz Mans Zelmerlow kontra fani z Polski to wyjątkowe piłkarskie starcie organizowane na szczytny cel. Kiedy i gdzie odbędzie? Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 54 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy