ESKA Music Awards Szczecin 2016: Jak dojechać komunikacją miejską do hali Azoty Arena? [TRAMWAJE, AUTOBUSY, CENY BILETÓW]

Komunikacja miejska na ESKA Music Awards 2016 7 ESKA Music Awards Szczecin 2016: Jak dojechać komunikacją miejską do hali Azoty Arena? [TRAMWAJE, AUTOBUSY]
Komunikacja miejska na ESKA Music Awards 2016 / ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards Szczecin 2016: Jak dojechać komunikacją miejską do hali Azoty Arena? [TRAMWAJE, AUTOBUSY, CENY BILETÓW]

Do gali ESKA Music Awards 2016 zostało coraz mniej czasu. Do Szczecina przyjadą fani muzyki z całej Polski. Nie wszyscy jednak wiedzą jak dojechać do hali Azoty Arena, w której wystąpią największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Jakim tramwajem dojedziemy na galę EMA 2016? Do jakiego autobusu trzeba wsiąść i na jakim przystanku wysiąść? Podpowiadamy!

Chociaż hala Azoty Arena znajduje się w znacznej odległości od centrum miasta i od dworca PKP Szczecin Główny, dojazd komunikacją miejską nie powinien stanowić większego problemu nawet dla osób, które nie znają Szczecina. Wysiadając z pociągu, dojedziemy bezpośrednio do hali zarówno tramwajami jak i autobusami. Podróż z dworca zajmie nie więcej niż pół godziny.

Chcecie szybko i sprawnie dotrzeć na galę ESKA Music Awards 2016? Sprawdźcie, jakimi środkami komunikacji miejskiej dojedziecie do hali Azoty Arena!

>> ESKA Music Awards 2016 - wszystkie informacje na eska.pl

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

31 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 6 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 20 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 5 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy