ESKA Music Awards Szczecin 2017: Jak dojechać komunikacją miejską do hali Azoty Arena? [TRAMWAJE, AUTOBUSY, CENY BILETÓW]

ESKA Music Awards 2017 - jak dojechać? 7 ESKA Music Awards Szczecin 2017: Jak dojechać komunikacją miejską do hali Azoty Arena? [TRAMWAJE, AUTOBUSY]
ESKA Music Awards 2017 - jak dojechać? / ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards Szczecin 2017: Jak dojechać komunikacją miejską do hali Azoty Arena? [TRAMWAJE, AUTOBUSY, CENY BILETÓW]

Do gali ESKA Music Awards 2017 zostało coraz mniej czasu. Do Szczecina przyjadą fani muzyki z całej Polski. Nie wszyscy jednak wiedzą jak dojechać do hali Azoty Arena, w której wystąpią największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Jakim tramwajem dojedziemy na galę EMA 2017? Do jakiego autobusu trzeba wsiąść i na jakim przystanku wysiąść? Podpowiadamy!

Chociaż hala Azoty Arena znajduje się w znacznej odległości od centrum miasta i od dworca PKP Szczecin Główny, dojazd komunikacją miejską nie powinien stanowić większego problemu nawet dla osób, które nie znają Szczecina. Wysiadając z pociągu, dojedziemy bezpośrednio do hali zarówno tramwajami jak i autobusami. Podróż z dworca zajmie nie więcej niż pół godziny.

Chcecie szybko i sprawnie dotrzeć na galę ESKA Music Awards 2017? Sprawdźcie, jakimi środkami komunikacji miejskiej dojedziecie do hali Azoty Arena!

>> ESKA Music Awards 2017 - wszystkie informacje na eska.pl

Przeczytaj również: Zagadkowy i niebezpieczny podziemny labirynt w północnej części Szczecina. Lepiej nie zwiedzać go na własną rękę [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy