ESKA Music Awards 2017: Gdzie zaparkować samochód w okolicy hali Azoty Arena? [PARKINGI, MAPY, CENY]

ESKA Music Awards 2017 - gdzie zaparkować 5 Gdzie zaparkować samochód na ESKA Music Awards 2017?
ESKA Music Awards 2017 - gdzie zaparkować / ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017: Gdzie zaparkować samochód w okolicy hali Azoty Arena? [PARKINGI, MAPY, CENY]

Wybierasz się na galę ESKA Music Awards 2017 własnym samochodem? Pamiętaj, że na podobny pomysł wpadną także inni widzowie, zwłaszcza ci, którzy przyjadą z różnych części Polski. Pomimo, iż w okolicy hali są miejsca, w których można pozostawić auto, może się okazać, że znalezienie miejsca parkingowego będzie sporym wyzwaniem. Gdzie można zaparkować w okolicy hali Azoty Arena? Podpowiadamy!

Parking zlokalizowany bezpośrednio przy hali Azoty Arena ma swoją ograniczoną pojemność, dlatego istnieje ryzyko, że nie wszyscy chętni się na nim zmieszczą. Można również zaparkować nieco dalej, jednak trzeba przygotować się na krótszy lub dłuższy spacer. Warto również pamiętać, że hala znajduje się w sąsiedztwie dużego osiedla mieszkaniowego, gdzie swoje samochody pozostawiają przede wszystkim jego mieszkańcy.

>> ESKA Music Awards 2017 - wszystkie informacje na eska.pl

Na galę ESKA Music Awards 2017 warto wybrać się z grupą znajomych. Pięć osób w jednym samochodzie to zawsze lepsze rozwiązanie niż pięć osób w pięciu samochodach. Wspólny wyjazd to nie tylko sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie, ale także oszczędność paliwa i miejsc parkingowych. Dobrym rozwiązaniem jest także pozostawienie samochodu w domu skorzystanie z komunikacji miejskiej.

Przeczytaj również: Przedłuż sobie galę ESKA Music Awards 2017 i baw się przez cały weekend!

 

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.

22 lipca 2017, 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 

22 lipca 2017, 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!

22 lipca 2017, 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.

22 lipca 2017, 10:26

"Harry Potter i Komnata Tajemnic in Concert". Azoty Arena Szczecin. Kup bilet!!Akcja partnerska
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy