ESKA Music Awards 2016: Gdzie zaparkować samochód w okolicy hali Azoty Arena? [PARKINGI, MAPY, CENY]

Parkingi na ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie 5 Gdzie zaparkować samochód na ESKA Music Awards 2016?
Parkingi na ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie / ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2016: Gdzie zaparkować samochód w okolicy hali Azoty Arena? [PARKINGI, MAPY, CENY]

Wybierasz się na galę ESKA Music Awards 2016 własnym samochodem? Pamiętaj, że na podobny pomysł wpadną także inni widzowie, zwłaszcza ci, którzy przyjadą z różnych części Polski. Pomimo, iż w okolicy hali są miejsca, w których można pozostawić auto, może się okazać, że znalezienie miejsca parkingowego będzie sporym wyzwaniem. Gdzie można zaparkować w okolicy hali Azoty Arena? Podpowiadamy!

Parking zlokalizowany bezpośrednio przy hali Azoty Arena ma swoją ograniczoną pojemność, dlatego istnieje ryzyko, że nie wszyscy chętni się na nim zmieszczą. Można również zaparkować nieco dalej, jednak trzeba przygotować się na krótszy lub dłuższy spacer. Warto również pamiętać, że hala znajduje się w sąsiedztwie dużego osiedla mieszkaniowego, gdzie swoje samochody pozostawiają przede wszystkim jego mieszkańcy.

Na galę ESKA Music Awards 2016 warto wybrać się z grupą znajomych. Pięć osób w jednym samochodzie to zawsze lepsze rozwiązanie niż pięć osób w pięciu samochodach. Wspólny wyjazd to nie tylko sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie, ale także oszczędność paliwa i miejsc parkingowych. Dobrym rozwiązaniem jest także pozostawienie samochodu w domu skorzystanie z komunikacji miejskiej.

Przeczytaj również: Jak bezpiecznie wrócić do domu po gali ESKA Music Awards 2016? [TRANSPORT, KOMUNIKACJA MIEJSKA, ROZKŁADY JAZDY]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL zobrazował, jak naprawdę wygląda weekend z życia DJ-a! Co się dzieje w teledysku? Przekonajcie się na ESKA.pl!

3 godz. 18 min.
Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Bayern Monachium - Borussia Dortmund 26 kwietnia 2017: gdzie i o której oglądać półfinał Pucharu Niemiec? Szczegóły transmisji hitowego meczu z udziałem Lewandowskiego i Piszczka sprawdzicie na ESKA.pl!

3 godz. 37 min.
Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów pojawiła się na okładce swojej nowej piosenki i w teledysku! Czy wokalistka naprawdę obcięła włosy? Przekonajcie się na ESKA.pl

3 godz. 38 min.
Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

Mecz Mans Zelmerlow kontra fani z Polski to wyjątkowe piłkarskie starcie organizowane na szczytny cel. Kiedy i gdzie odbędzie? Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

5 godz. 54 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy