ESKA Music Awards 2016: Gdzie zaparkować samochód w okolicy hali Azoty Arena? [PARKINGI, MAPY, CENY]

Parkingi na ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie 5 Gdzie zaparkować samochód na ESKA Music Awards 2016?
Parkingi na ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie / ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2016: Gdzie zaparkować samochód w okolicy hali Azoty Arena? [PARKINGI, MAPY, CENY]

Wybierasz się na galę ESKA Music Awards 2016 własnym samochodem? Pamiętaj, że na podobny pomysł wpadną także inni widzowie, zwłaszcza ci, którzy przyjadą z różnych części Polski. Pomimo, iż w okolicy hali są miejsca, w których można pozostawić auto, może się okazać, że znalezienie miejsca parkingowego będzie sporym wyzwaniem. Gdzie można zaparkować w okolicy hali Azoty Arena? Podpowiadamy!

Parking zlokalizowany bezpośrednio przy hali Azoty Arena ma swoją ograniczoną pojemność, dlatego istnieje ryzyko, że nie wszyscy chętni się na nim zmieszczą. Można również zaparkować nieco dalej, jednak trzeba przygotować się na krótszy lub dłuższy spacer. Warto również pamiętać, że hala znajduje się w sąsiedztwie dużego osiedla mieszkaniowego, gdzie swoje samochody pozostawiają przede wszystkim jego mieszkańcy.

Na galę ESKA Music Awards 2016 warto wybrać się z grupą znajomych. Pięć osób w jednym samochodzie to zawsze lepsze rozwiązanie niż pięć osób w pięciu samochodach. Wspólny wyjazd to nie tylko sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie, ale także oszczędność paliwa i miejsc parkingowych. Dobrym rozwiązaniem jest także pozostawienie samochodu w domu skorzystanie z komunikacji miejskiej.

Przeczytaj również: Jak bezpiecznie wrócić do domu po gali ESKA Music Awards 2016? [TRANSPORT, KOMUNIKACJA MIEJSKA, ROZKŁADY JAZDY]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Nowa piosenka Lanberry wraz z teledyskiem pojawiła się w sieci 23 marca! Tekst utworu Zagadka podrzucamy Wam na ESKA.pl! 

4 godz. 51 min.
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Ktoś sprzedaje torbę z powietrzem z koncertu Adele. Szaleństwo? Być może, ale aukcji z takimi absurdalnymi rzeczami od gwiazd było już wiele! TOP 5 odjechanych fanowskich gadżetów sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!

6 godz. 15 min.
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl

6 godz. 34 min.
Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz wydała swoją pierwszą piosenkę! Jak brzmi utwór pt. Niebo bliżej nas? Czy będzie hitem? Posłuchajcie i oceńcie to na ESKA.pl!

6 godz. 43 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy