ESKA Music Awards 2016: Gdzie zaparkować samochód w okolicy hali Azoty Arena? [PARKINGI, MAPY, CENY]

Parkingi na ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie 5 Gdzie zaparkować samochód na ESKA Music Awards 2016?
Parkingi na ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie / ESKA INFO Szczecin
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2016: Gdzie zaparkować samochód w okolicy hali Azoty Arena? [PARKINGI, MAPY, CENY]

Wybierasz się na galę ESKA Music Awards 2016 własnym samochodem? Pamiętaj, że na podobny pomysł wpadną także inni widzowie, zwłaszcza ci, którzy przyjadą z różnych części Polski. Pomimo, iż w okolicy hali są miejsca, w których można pozostawić auto, może się okazać, że znalezienie miejsca parkingowego będzie sporym wyzwaniem. Gdzie można zaparkować w okolicy hali Azoty Arena? Podpowiadamy!

Parking zlokalizowany bezpośrednio przy hali Azoty Arena ma swoją ograniczoną pojemność, dlatego istnieje ryzyko, że nie wszyscy chętni się na nim zmieszczą. Można również zaparkować nieco dalej, jednak trzeba przygotować się na krótszy lub dłuższy spacer. Warto również pamiętać, że hala znajduje się w sąsiedztwie dużego osiedla mieszkaniowego, gdzie swoje samochody pozostawiają przede wszystkim jego mieszkańcy.

Na galę ESKA Music Awards 2016 warto wybrać się z grupą znajomych. Pięć osób w jednym samochodzie to zawsze lepsze rozwiązanie niż pięć osób w pięciu samochodach. Wspólny wyjazd to nie tylko sposób na spędzenie czasu w miłym towarzystwie, ale także oszczędność paliwa i miejsc parkingowych. Dobrym rozwiązaniem jest także pozostawienie samochodu w domu skorzystanie z komunikacji miejskiej.

Przeczytaj również: Jak bezpiecznie wrócić do domu po gali ESKA Music Awards 2016? [TRANSPORT, KOMUNIKACJA MIEJSKA, ROZKŁADY JAZDY]

 

Dołącz do dyskusji

Najnowsze newsy eska.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z Koncertu Platynowego i przeglądu Diamentowych Singli w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.

31 min
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

3 godz. 6 min.
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl

3 godz. 20 min.
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

4 godz. 5 min.
Wybrane z sieci

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy